Kancelaria domańska poznań, kancelaria agata domańska poznań

Kancelaria domańska poznań, kancelaria agata domańska poznań nr 474946

Lokalizacja: Przeźmierowo (woj. wielkopolskie)

INFORMACJE
Kontakt
Agata Domańśka
KANCELARIA ADWOKACKA Agata Domańska
Wyślij e-mail
Aleja Ptasia 53
62-081 Przeźmierowo

tel: 516 132 591
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Kancelaria Adwokacka Agata Domańska posiada 10-etnie doświadczenie w obsłudze dużych, średnich i małych przedsiębiorstw z branż poczynając od bieżącej obsługi prawnej, poprzez prowadzenie badań due dilligence, obsługę dużych transakcji, kontrakty inwestycyjne i doradztwo prawne w zakresie podziałów, łączenia i przekształceń spółek handlowych.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


OPINIE O UŻYTKOWNIKU adwokatdomasnka
Kancelaria domańska poznań, kancelaria agata domańska poznań - galeria
Kancelaria domańska poznań, kancelaria agata domańska poznań Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 5 na 5 (liczba ocen: 2)
Poprzednia usługa: Biofam Sebastian Zawadzki - bezpieczne wszycie Esperalu Bydgoszcz   Następna usługa: Biofam Sebastian Zawadzki wszycie esperalu w Katowicach na wysokim p