Inspektor nadzoru elektrycznego

Inspektor nadzoru elektrycznego nr 474988

Lokalizacja: Kraków, Katowice, Wrocław, Częstochowa, Opole (woj. małopolskie)

INFORMACJE
Kontakt
Andrzej Machaczka
PHU "SYSTEM PLUS"
Wyślij e-mail
ul. Bieszczadzka 7/1
30-432 Kraków

tel: 12 2671409
tel: 603 188873
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI

Na rynku funkcjonujemy jako firma System Plus. Działalność prowadzimy od 1996 roku. Nasza siedziba znajduje się w Krakowie. Właścicielem firmy jest Andrzej Machaczka.

Jako inspektor nadzoru elektrycznego do naszych podstawowych zadań należy reprezentowanie inwestora na budowie przez sprawowanie kontroli zgodności jej realizacji z projektem i pozwoleniem na budowę, przepisami oraz zasadami wiedzy technicznej i zawartą umową. Ponadto koordynujemy pracę zespołu zadaniowego i sprawdzamy jakość wykonywanych robót.

Bierzemy udział w próbach i odbiorach technicznych instalacji i urządzeń technicznych. Przygotowujemy i uczestniczymy w czynnościach odbioru gotowych obiektów budowlanych i przekazywaniu ich do użytkowania. Potwierdzamy również faktyczne wykonanie robót czy usunięcie wad.

Aktywnie współpracujemy w tworzeniu dokumentacji przetargowej. W razie potrzeby sporządzamy i aktualizujemy harmonogram powierzonego zadania. Sprawujemy nadzór nad realizacją prac zgodnie z zaplanowanym harmonogramem i budżetem. Dodatkowo kompletujemy dokumentacji i materiały potrzebne przy przeprowadzaniu odbioru robót oraz rozliczaniu zadania inwestycyjnego.

Zainteresowanych ofertą zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Inspektor nadzoru elektrycznego - galeria
Inspektor nadzoru elektrycznego Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 1)
Poprzednia usługa: Kierownik robót elektrycznych   Następna usługa: Fotowoltaika