favore.pl
Usługi minikoparką

Usługi minikoparką nr 475276

Lokalizacja: Tarnowskie Góry (woj. śląskie)

INFORMACJE
Kontakt
Marcin Kozioł
Markop
Wyślij e-mail
Mościckiego 33
42-600 Tarnowskie Góry

tel: 502842691502842691
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: -
sb: -
rozwiń
OPIS USŁUGI

Na rynku funkcjonujemy jako firma Markop. Działalność prowadzimy od 2014 roku. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Tarnowskich Górach, w województwie śląskim. Właścicielem firmy jest Marcin Kozioł.

Nasza specjalność to usługi minikoparką, koparką i koparkoładowarką. Wykonujemy całą gamę prac ziemnych wykorzystując te maszyny budowlane. Ponadto zatrudniamy doświadczonych pracowników, dlatego dokładnie i terminowo możemy zrealizować każde zlecenie.

W ramach świadczonych usług zajmujemy się między innymi wykonywaniem wykopów pod fundamenty, stawy i oczka wodne. Podejmujemy się wykonywania wykopów pod sieci kanalizacyjne i wodociągowe oraz linie gazowe. Mamy spore doświadczenie w wyburzaniu budynków. Realizujemy też prace, takie jak kształtowanie, korytowanie i odwadnianie oraz nawadnianie terenu. Uzupełnienie oferty to odśnieżanie ulic i chodników.

Wszystkich zainteresowanych ofertą zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Usługi minikoparką - galeria
Usługi minikoparką Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 5)
Poprzednia usługa: Wykopy fundamentowe pod budynki mieszkalne   Następna usługa: Druk UV na dowolnym materiale: naklejki reklamowe, one way vision, PCV