favore.pl
Instalacje grzewcze

Instalacje grzewcze nr 475318

Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój (woj. śląskie)Więcej: Beskidzka 22 m. 2

INFORMACJE
Kontakt
Adam Nocuń
Adam Nocuń Instalacje Elektryczne
Wyślij e-mail
Beskidzka 22 m. 2
44-335 Jastrzębie-Zdrój

tel: 537364400537364400
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
OPIS USŁUGI

Nazywam się Adam Nocuń i jestem elektrykiem. Siedziba mojej firmy znajduje się w Jastrzębiu-Zdroju, w województwie śląskim. Na rynku funkcjonuję od 2019 roku, zajmując się głównie instalacjami elektrycznymi.

Moja oferta obejmuje między innymi wykonywanie instalacji grzewczych. Przyjmuję zlecenia na wykonanie ogrzewania elektrycznego, które polega na przemianie energii elektrycznej w ciepło w elemencie oporowym, takim jak taśma metalowa, pręt czy drut. Ogrzewanie elektryczne cieszy się coraz większym zainteresowaniem, a to przez cały czas rosnące ceny oleju opałowego i gazu płynnego. Sprawia to, że zmniejsza się różnica pomiędzy cenami energii elektrycznej, a innych paliw. Ważny jest też wpływ ogrzewania na środowisko, a elektryczne systemy grzewcze są ekologiczne. Ponadto ogrzewanie elektryczne jest bezpieczne w użytkowaniu, mało inwazyjne przy montażu i bardzo komfortowe, jeśli chodzi o obsługę.

Ogrzewanie elektryczne to doskonałe rozwiązanie, nie tylko jeżeli chodzi o ogrzewanie mieszkania czy domu, ale też obiektów handlowych, firm, bądź budynków zabytkowych, które poddaje się modernizacji albo renowacji.

Wszystkich zainteresowanych ofertą zachęcam do wypełnienia formularza kontaktowego.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Instalacje grzewcze - galeria
Instalacje grzewcze Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 5)
Poprzednia usługa: Artykuły medyczne - Orthodesign   Następna usługa: Usługi elektryczne serwis