favore.pl
Beata Gołębiowska  -  Psychoterapeuta, Psycholog Bydgoszcz

Beata Gołębiowska - Psychoterapeuta, Psycholog Bydgoszcz nr 475520

Lokalizacja: Bydgoszcz (woj. kujawsko-pomorskie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
Wyślij e-mail
Bydgoszcz
tel: 600 827 787600 827 787
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 10:00-16:00
OPIS USŁUGI
Jeżeli szukają Państwo doświadczonego psychologa w Bydgoszczy, który pomoże w rozwiązaniu problemów jakie napotkał Wasz związek, to świetnym specjalistą okazać się może psychoterapeuta Beata Gołębiowska.
 
Pani Beata dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu pomoże Państwu wyjść z kryzysu, który niszczy niegdyś szczęśliwą relacje. Podczas terapii par wspólnymi siłami uporają się państwo z trapiącymi Was problemami wynikającymi z kłótni i niedopowiedzeń, które z biegiem czasu oddalały Was od siebie. Na spotkaniach psychoterapeuta pełni funkcję mediatora, wysłuchującego opinii każdej ze stron. Po przedstawieniu odczuć i zrozumieniu panującej relacji następuje proces próby przeprowadzenia naprawy związku. Na podstawie doświadczenia nabytego na przestrzeni lat Pani Beata postara się przedstawić Państwu możliwe rozwiązania trwającego konfliktu, dzięki którym powrócą dawne szczęśliwe czasy z początków związku gdy byliście razem szczęśliwi. Warto pamiętać, że czas leczy rany, a wszystko można naprawić, by tak się jednak stało należy poświęcić znaczną ilość czasu, wysiłku oraz wspólnej sumiennej pracy.
 
Beata Gołębiowska - Psychoterapeuta, Psycholog Bydgoszcz
ul. Żniwna 8,
85-355 Bydgoszcz
woj. kujawsko-pomorskie
Tel: Wyślij e-mail


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
INFORMACJE
Kontakt
Wyślij e-mail
Bydgoszcz
tel: 600 827 787600 827 787
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 10:00-16:00
OPINIE O UŻYTKOWNIKU beata-golebiowska
Beata Gołębiowska - Psychoterapeuta, Psycholog Bydgoszcz - galeria
Beata Gołębiowska - Psychoterapeuta, Psycholog Bydgoszcz Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 0 na 5 (liczba ocen: 0)
Poprzednia usługa: Kurs rysunku DOMIN   Następna usługa: Remonty mieszkań / domów, przygotowanie ścian do malowania, malowanie