favore.pl
Coaching, ustawienia systemowe, terapia, szkolenia, pomoc, rozwój

Coaching, ustawienia systemowe, terapia, szkolenia, pomoc, rozwój nr 475580

Lokalizacja: Katowice (woj. śląskie)Więcej: bezpłatne parkowanie, w pobliżu przystanek, restauracje, ogród, sale do wynajęcia

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

INFORMACJE
Cena
Rabat 5% tylko dla klientów z Favore.pl
Kontakt
Małgorzata Werner
Centrum Skrzydła Małgorzata Werner
Wyślij e-mail
ul. Kalinowa 41, 40-750 Katowice
40-750 Katowice

tel: 535198208535198208
sesje on-line, kontakt od godz. 10.00 do 18.00
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat (otrzymasz rabat 5%)
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
www.centrumskrzydla.pl
rozwiń
OPIS USŁUGI

Miejsce stworzone z serca i wielu doświadczeń. Miejsce otwarte dla ludzi poszukujących również siebie i spokoju, którzy czują potrzebę rozwoju, transformacji, zmiany. Wspieramy ludzi w ich zmianie, transformacji i sięganiu po siebie. 

Oferujemy:

- ustawienia systemowe w polu serca indywidualne i grupowe

- sesje on-line i stacjonarne rozwojowo -transformacyjne

- warsztaty i szkolenia rozwojowe i artystyczne

- coaching (indywidualny, grupowy i zespołowy)

- terapię RTZ - racjonalna terapia zachowań

- pomoc w rozwoju

- wynajem naszych wnętrz na ciekawe warsztaty i szkolenia, ale także na godziny jako gabinet dla trenerów, coachów, psychologów, psychoterapeutów oraz innych zainteresowanych prowadzeniem spotkań i projektów w Skrzydłach

 

W Skrzydłach do zamówienia również Skrzydlate obrazy - obrazy malowane z intencją, z duszy, w połączeniu z polem, z przekazem dla danej osoby.

 

Skrzydła to miejsce, które uplecione jest z marzeń i zaufania. To wynik kreacji z pola serca i dobrych intencji. To dowód na to, że rzeczy niemożliwe stają się możliwe. To wynik długiej drogi opartej o doświadczenia, nadzieję, radość i smutek, strach i odwagę. Odwagę by wejść na drogę spójności, drogę realizacji własnej duszy, pomimo wszelkich obaw i trudności. To miejsce, które ma dodawać Skrzydeł i pomagać latać jak najwyżej z radością. To miejsca dla ludzi otwartych na poszukiwanie swojej drogi, harmonię, poznawanie wszechświata ze wszystkimi jego blaskami. Otwartych na poznawanie siebie, działanie w polu serca i działanie z szacunkiem oraz miłością do siebie i otaczającego nas świata. 

Skrzydła Centrum Wysokich Wibracji - tak wysokich, jak tylko Ty sam zdecydujesz. Centrum uważności i zatrzymania się pomiędzy światami - tym, którego znamy z codzienności i tym, do którego tęsknimy myśląc o szczęściu i wytchnieniu. Otwarty dom dla wszystkich tych, którzy poczują, że to właśnie to miejsce, miejsce w którym będą chcieli na chwilę się zatrzymać i razem z nami odbyć podróż do siebie, po siebie i dla siebie.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


RABATY
Rabat 5 %
Tylko dla klientów z Favore.plPowołaj się na Favore. pl, otrzymasz rabat!
SŁOWA KLUCZOWE
INFORMACJE
Cena
Rabat 5% tylko dla klientów z Favore.pl
Kontakt
Małgorzata Werner
Centrum Skrzydła Małgorzata Werner
Wyślij e-mail
ul. Kalinowa 41, 40-750 Katowice
40-750 Katowice

tel: 535198208535198208
sesje on-line, kontakt od godz. 10.00 do 18.00
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat (otrzymasz rabat 5%)
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
www.centrumskrzydla.pl
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU centrumskrzydla
Patio - sala warsztatowa i ustawieniowa - Coaching, ustawienia systemowe, terapia, szkolenia, pomoc, rozwój
Coaching, ustawienia systemowe, terapia, szkolenia, pomoc, rozwój Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 0 na 5 (liczba ocen: 0)
Poprzednia usługa: Antykorozja metalizacja natryskowa cynkowanie malowanie hydrodynamicz   Następna usługa: Obróbka metali i półproduktów