favore.pl
Instalacje wodno - kanalizacyjne

Instalacje wodno - kanalizacyjne nr 475611

Lokalizacja: Kielce (woj. świętokrzyskie)Więcej: Karczówkowska 5a

INFORMACJE
Kontakt
Dariusz Kot
Przedsiębiorstwem Budownictwa Specjalistycznego BUDWOD Sp. z o.o.
Wyślij e-mail
Karczówkowska 5a
25-019 Kielce

tel: 660834660660834660
tel: 604333260604333260
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
Godziny
OPIS USŁUGI

Na rynku jako firma Budwod działamy od ponad 30 lat, a dokładnie od 1988 roku. Naszą siedzibę można znaleźć w Kielcach, w województwie świętokrzyskim. Działamy również na terenie województwa: mazowieckiego, lubelskiego, łódzkiego, podkarpackiego, małopolskiego.

Nasza oferta to głównie projektowanie, budowanie oraz modernizacja i serwis sieci wodociągowych i kanalizacyjnych, a także miejskich, gminnych i przydomowych oczyszczalni ścieków. Przyjmujemy zlecenia dotyczące instalacji i przyłączy wodno-kanalizacyjnych, kanalizacyjnych oraz wodociągowych. Podejmujemy się też ich modernizacji. Dodatkowo wykonujemy instalacje cieplne i gazowe. Nasza oferta obejmuje również szamba.

Instalacje wykonujemy w budynkach przemysłowych, biurowych i mieszkalnych. Współpracujemy głównie z osobami fizycznymi, deweloperami, przedsiębiorcami oraz biurami architektonicznymi i konstrukcyjnymi.

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Instalacje wodno - kanalizacyjne - galeria
Instalacje wodno - kanalizacyjne Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 5)
Poprzednia usługa: Reklama facebook prowadzenie strony facebook marketing pomoc online   Następna usługa: Budowlane usługi