favore.pl
Poradnia Psychologiczno  Pedagogiczna PRAKTIS

Poradnia Psychologiczno Pedagogiczna PRAKTIS nr 476201

Lokalizacja: Słupsk (woj. pomorskie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
Poradnia Psychologiczno Pedagogiczna PRAKTIS
Wyślij e-mail
Stefana Starzyńskiego 3a
76-200 Słupsk

tel: 530 055 301530 055 301
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 08:00-19:00
sb: 08:00-19:00
rozwiń
OPIS USŁUGI

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna PRAKTIS z siedzibą w Słupsku oferuje różnorodne usługi z zakresu pomocy psychologicznej dla młodszych i starszych dzieci. Współpracujemy z doświadczonymi specjalistami, którzy z wrażliwością i empatią budują relację z każdym pacjentem i jego rodzicami. W naszej placówce znajduje się poradnia logopedyczna, do której warto udać się, jeśli rozwój mowy dziecka budzi jakiekolwiek wątpliwości. W poradni pedagogicznej pracują wykwalifikowani pedagodzy, którzy są w stanie pomóc rodzicom i dzieciom w wielu różnych sytuacjach dzięki wnikliwej obserwacji i analizie zachowań dziecka. Oferujemy także usługi z zakresu wczesnego wspomagania rozwoju, którego celem jest pobudzanie i wspomaganie ruchowego, poznawczego, społecznego czy emocjonalnego rozwoju dziecka już od chwili, gdy wykryte zostaną w tych dziedzinach jakiekolwiek zaburzenia. W naszej poradni dla dzieci pracują tylko sprawdzeni i wykwalifikowani psycholodzy dziecięcy, którzy będą wspólnie z Państwem szukać przyczyn zachowań dziecka i proponować skuteczne rozwiązania. Zachęcamy do umówienia konsultacji już dzisiaj u wybranego psychologa dziecięcego.

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

SŁOWA KLUCZOWE
INFORMACJE
Kontakt
Poradnia Psychologiczno Pedagogiczna PRAKTIS
Wyślij e-mail
Stefana Starzyńskiego 3a
76-200 Słupsk

tel: 530 055 301530 055 301
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 08:00-19:00
sb: 08:00-19:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU terapiadzieci
Poradnia Psychologiczno Pedagogiczna PRAKTIS - galeria
Poradnia Psychologiczno Pedagogiczna PRAKTIS Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 4)
Poprzednia usługa: Malarsko - Remontowe   Następna usługa: Sklep z odzieżą damską