favore.pl
Gładzie

Gładzie nr 476249

Lokalizacja: Płochocin (woj. mazowieckie)Więcej: Rokicka 5A m. 46 Wolica

INFORMACJE
Kontakt
Jacek Dziubak
Dj Bygg
Wyślij e-mail
Rokicka 5A m. 46 Wolica
05-860 Płochocin

tel: 664253997664253997
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
OPIS USŁUGI

Jako firma Dj Bygg na rynku funkcjonujemy od 2018 roku. Naszą siedzibę można znaleźć w Wolicy, w powiecie warszawskim zachodnim, w województwie mazowieckim. Właścicielem firmy jest Jacek Dziubak.

Zajmujemy się wykonywaniem gładzi. Gładź szpachlowa to popularny materiał budowlany, niezbędny przy wykańczaniu ścian budynków. W starym budownictwie zamiast gładzi stosowano tynk cementowo-wapienny, co miało liczne wady. Gładź szpachlowa to nowoczesne rozwiązanie, tworzące nieskazitelną powierzchnię, sprzyjające łatwej aplikacji farb naściennych, a także zapobiegające osadzaniu się kurzu w porowatej fakturze.

Istnieje kilka rodzajów gładzi szpachlowych, które można wykorzystać między innymi w budynku stawianym od podstaw albo przy remoncie starej kamienicy. Z pomocą gładzi szpachlowych jesteśmy w stanie ujednolicić ściany i nadać ich powierzchni idealną gładkość na długi czas. Na rynku dostępna jest gotowa gładź szpachlowa oraz suche mieszanki.

Wszystkich zainteresowanych powyższą ofertą zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Gładzie - galeria
Gładzie Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 5)
Poprzednia usługa: Podłogi   Następna usługa: Wykończenia mieszkań