favore.pl
Suche tynki

Suche tynki nr 476260

Lokalizacja: Luborzyca (woj. małopolskie)

INFORMACJE
Kontakt
Bartłomiej Kapera
Firma Usługowa
Wyślij e-mail
Wilków 26
32-010 Luborzyca

tel: 795531934795531934
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: -
sb: -
rozwiń
OPIS USŁUGI

Na rynku działamy od 2017 roku jako Firma Usługowa. Nasza siedziba mieści się w Wilkowie, w powiecie krakowskim, w województwie małopolskim. Właścicielem firmy jest Bartłomiej Kapera.

Świadczymy szeroki wachlarz usług remontowych, w ramach których zajmujemy się między innymi suchymi tynkami. Są to płyty gipsowo-kartonowe przyklejone do murowanej albo betonowej ściany. Jest to doskonały sposób na wykończenie ścian, jeśli chce się uniknąć tak zwanych prac mokrych. Właśnie z tego powodu płyty gipsowe na ścianach nazywa się suchymi tynkami. W celu wykonania suchych tynków najlepiej jest wykorzystać płyty gipsowo-kartonowe o grubości 9,5 mm albo 12,5 mm. Do głównych zalet suchych tynków należy zaliczyć możliwość ich szybkiego ułożenia. Po wyschnięciu kleju, zaszpachlowaniu i wyschnięciu połączeń, ściana jest gotowa do położenia glazury, tapetowania, bądź malowania.

Suche tynki mogą być wykonywane we wszystkich pomieszczeniach, ale trzeba pamiętać o wyborze odpowiedniego rodzaju płyt.

Zainteresowanych naszą ofertą zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Suche tynki - galeria
Suche tynki Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: Tynkowanie ręczne   Następna usługa: Remonty , malowanie, Szpachlowanie, adaptacje poddaszy, karton gips