favore.pl
Instalacje chłodnicze

Instalacje chłodnicze nr 476524

Lokalizacja: Bydgoszcz (woj. kujawsko-pomorskie)Więcej: ul. Rataja 2 m. 32

INFORMACJE
Kontakt
Marcin Fede
KM Klima Marcin Fede
Wyślij e-mail
ul. Rataja 2 m. 32
85-791 Bydgoszcz

tel: 575116099575116099
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
Godziny
pn-pt: -
sb: -
rozwiń
OPIS USŁUGI

Instalacje chłodnicze używane są do utrzymywania niskiej temperatury. Można do nich zaliczyć zarówno systemy montowane w chłodniach, jak i lodówki sklepowe. Od sprawności tego typu urządzeń zależy świeżość produktów, dlatego należy pamiętać o regularnym serwisie, którym zajmuje się KM Klima z Bydgoszczy. Firma, której właścicielem jest Marcin Fede , oferuje przeglądy okresowe urządzenie, czyszczenie układów w urządzeniach chłodniczych, a także usuwanie usterek wykrytych podczas serwisu lub zgłoszonych przez użytkownika. Prace prowadzone są szybko, dokładnie i w konkurencyjnych cenach. Firma dysponuje specjalistycznymi narzędziami i zapasem części zamiennych, dlatego większości napraw dokonuje na miejscu. W przypadku poważniejszych awarii może przewieźć urządzenia do swojej siedziby.

W celu skontaktowania się z firmą i zlecenia prac przy instalacjach chłodniczych najlepiej wejść na stronę favore.pl i skorzystać z umieszczonego tam formularza.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Instalacje chłodnicze - galeria
Instalacje chłodnicze Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 5)
Poprzednia usługa: Kompleksowa obsługa terenów zielonych - Zakład Zieleni   Następna usługa: USŁUGI DEKARSKO CIESIELSKIE