favore.pl
Montaż instalacji sanitarnych

Montaż instalacji sanitarnych nr 476760

Lokalizacja: Milówka (woj. śląskie)Więcej: Kaflarska 43

INFORMACJE
Kontakt
Jerzy Zoń
Hydro-Solid
Wyślij e-mail
Kaflarska 43
34-360 Milówka

tel: 505811209505811209
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
OPIS USŁUGI

Na rynku jako firma Hydro-Solid funkcjonujemy od 2018 roku. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Milówce, w powiecie żywieckim, w województwie śląskim. Właścicielem firmy jest Jerzy Zoń.

Specjalizujemy się w usługach hydraulicznych, które świadczymy w szerokim zakresie. W tym zakresie zajmujemy się między innymi montażem instalacji sanitarnych, które są na wyposażeniu domów i innych budynków. Do naszych zadań należy budowa instalacji gazowej, wodno-kanalizacyjnej i wodociągowej.

Zadaniem instalacji wodnej jest rozprowadzenie zimnej i ciepłej wody użytkowej do wszystkich pomieszczeń, w tym do łazienki czy kuchni. Natomiast instalacja kanalizacyjna służy do odprowadzenia ścieków poza obręb budynku. Rozbudowane instalacje kanalizacyjne przewidują także usuwanie skroplin i wod opadowych, często do innych zbiorników, gdzie woda może zostać wykorzystana do celów gospodarczych. W skład instalacji kanalizacyjnych wchodzą między innymi wywiewki odpowietrzające, piony i syfony oraz rury.

Zainteresowanych naszą ofertą zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Montaż instalacji sanitarnych - galeria
Montaż instalacji sanitarnych Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 5)
Poprzednia usługa: Ogrzewanie podłogowe   Następna usługa: Zdalna asystentka