favore.pl
Brak zdjęcia

Tworzenie stron www, Tworzenie e - sklepów, Pozycjonowanie, Grafika, Loga nr 477127

Lokalizacja: cała Polska

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Postępu 14A, 02-676Warszawa.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
Punkt Startowy Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Wyślij e-mail
tel: 601843407601843407
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 09:00-17:00
OPIS USŁUGI
Zapraszamy do zapoznania się ofertą naszej firmy.
 
IDENTYFIKACJA WIZUALNA
 
NAZWA DLA FIRMY
 
Dobierzemy odpowiednią nazwę. Sprawdzimy dostępność domen. Nazwy tworzymy mają na uwadze efekt marketingowy oraz tak aby miały dużą siłę przebicia. Zajmując się tworzeniem nazwy dobieramy odpowiednie słowa oraz frazy dedykowane dla ściśle określonych grup klientów.
 
LOGO DLA FIRMY
 
Logo to podstawowy element identyfikacji firmy. Spełnia rolę zarówno informacyjną jak i marketingową. W naszej ofercie uzyskacie logo dopasowane do waszych potrzeb, nawiązujące do charakteru i profilu firmy.
 
KSIĘGA ZNAKU
 
Księga znaku opisuje zasady identyfikacji wizualnej. Wynikiem naszej pracy jest dokument zawierający informacje na temat loga oraz innych elementów identyfikujących firmę.
 
OPRACOWANIE STRATEGII
 
Skuteczność reklamy i dotarcie do klienta poprzez właściwą prezentację firmy w internecie, oraz spójną identyfikację wizualną jest procesem złożonym. Za powodzenie tych działań odpowiadają osoby z każdego etapu procesu tworzenia projektu. Analiza, projektowanie, implementacja, testowanie i wdrażanie. Są to działania dokładnie sprecyzowane. Analitycy przeprowadzają badanie rynku, ustalenie grupy docelowej oraz wstępne założenia projektu. Następnie projektując skupiamy się na szczegółach danego zadania. W końcu działamy ... implementujemy, tworzymy projekty graficzne, opracowujemy reklamy multimedialne, wszystko zgodnie z założeniami projektu. Końcowymi etapami są testowanie oraz sprawdzanie czy dany produkt spełnia założenia. Gdy tak jest to projekt wdrażamy i promujemy. W każdym z etapów utrzymujemy stały kontakt z klientem tak, aby docelowy projekt idealnie spełniał wymagania klienta.
 
WIZYTÓWKI
 
Zaprojektujemy wizytówki zgodne z charakterem firmy.
 
 
 
TWORZENIE STRON WWW
 
PROJEKTOWANIE INTERFEJSÓW
 
Tworzymy interfejsy zgodnie z wzorcami projektowania. Staramy się aby były czytelne, przejrzyste i użyteczne.
 
STRONY FIRMOWE
 
Strony internetowe tworzymy w oparciu o najnowsze technologie. W naszej ofercie znajdziecie strony pełniące rolę wizytówki bądź strony bardziej rozbudowane, udostępniające funkcję galerii, bloga czy forum.
 
SYSTEMY CMS
 
W zakres naszych usług wchodzi instalacja systemów CMS takich jak Wordpress. Uczymy obsługi, pomagamy w prowadzeniu oraz dajemy wsparcie.
 
POZYCJONOWANIE
 
iedyś się mówiło, że jeśli nie ma Cię w internecie to nie ma Cię wcale. Z ostatnich badań rynkowych wynika, że zaledwie 5% użytkowników, przechodzi na drugą stronę wyników wyszukiwania. W konsekwencji dzisiaj mówimy, że jeśli Cię nie ma w pierwszych 10 wynikach, to nie ma Cię wcale. Nasze usługi ułatwią użytkownikom dotarcie do Twojej strony.
 
PRZYGOTOWANIE FANPAGE
 
Za pomocą serwisów społecznościowych można dotrzeć do ogromnej ilości potencjalnych klientów. W ramach naszych usług dostajesz przygotowany fanpage...
 
 
 
OBSŁUGA E-SKLEPÓW
 
TWORZENIE E-SKLEPU
 
Przeprowadzamy analizę potrzeb, aby ustalić koncepcję i cel sklepu oraz określić grupę docelową klientów. W oparciu o te badania przygotowujemy projekt systemu.
 
PRZYGOTOWANIE CMS
 
Dostosowujemy aplikację do łatwego zarządzania. Instalujemy dodatkowe wtyczki zapewniające bezpieczeństwo, wspomagające pozycjonowanie.
 
OBRÓBKA MATERIAŁÓW
 
Dostarczone materiały w postaci zdjęć, tekstów i opisów przetwarzamy do spójnej postaci aby mogły być użyte w sklepie.
 
PROJEKTY GRAFICZNE E-SKLEPU
 
Tworzymy indywidualny projekt graficzny e-sklepu. Staramy się aby nawiązywał do charakteru sklepu.
 
WDRAŻANIE PROJEKTU
 
Instalujemy sklep na serwerze...
 
 
 
FOTOGRAFIA REKLAMOWA
 
FOTOGRAFIA PRODUKTÓW
 
FOTOGRAFIA UŻYTKOW
 
OBRÓBKA ZDJĘĆ
 
PROJEKTY GRAFICZNE
 
WIZUALIZACJE PRZESTRZENNE


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

SŁOWA KLUCZOWE
INFORMACJE
Kontakt
Punkt Startowy Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Wyślij e-mail
tel: 601843407601843407
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 09:00-17:00
OPINIE O UŻYTKOWNIKU PunktStartowy

Tworzenie stron www, Tworzenie e - sklepów, Pozycjonowanie, Grafika, Loga Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 5)
Poprzednia usługa: Usługi murarskie   Następna usługa: Instalacje elektryczne i hydrauliczne