favore.pl
Stan surowy zamknięty

Stan surowy zamknięty nr 477198

Lokalizacja: Sicienko (woj. kujawsko-pomorskie)Więcej: Górzysta 9 Osówiec

INFORMACJE
Kontakt
Wojciech Szandała
Zakład Ogólnobudowlany
Wyślij e-mail
Górzysta 9 Osówiec
86-014 Sicienko

tel: 531355155531355155
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
Zapraszam do kontaktu
OPIS USŁUGI

Na rynku funkcjonujemy jako zakład ogólnobudowlany. Działalność prowadzimy od 2020 roku. Naszą siedzibę można znaleźć w Osówcu, w powiecie bydgoskim, w województwie kujawsko-pomorskim. Właścicielem firmy jest Wojciech Szandała.

Specjalizujemy się w usługach ogólnobudowlanych, w tym w budowie domów do stanu surowego zamkniętego. Do naszych podstawowych zadań należy wykonanie fundamentów i piwnicy, ścian oraz stropów. W ofercie mamy też wykonanie dachu. Dzięki doświadczonej ekipie jesteśmy w stanie fachowo wykonać wszystkie prace konstrukcyjne oraz przygotować podłoże do ułożenia podłogi.

Do naszych zadań należy zaizolowanie stropu albo płyty podłogi na gruncie i ułożenie podkładów podłogowych. W ramach świadczonych usług wykonujemy murowane ściany działowe oraz izolacje i szlichty podłogowe. Na koniec wstawiamy drzwi i okna, a także montujemy bramę garażową.

Ofertę kierujemy do osób fizycznych.

Wszystkie zainteresowanych naszą ofertą zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Stan surowy zamknięty - galeria
Stan surowy zamknięty Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 3)
Poprzednia usługa: Fotowoltaika, farmy, instalacje na pewnych komponentach projekty   Następna usługa: J. angielski z dojazdem do ucznia