favore.pl
Wentylacja

Wentylacja nr 477269

Lokalizacja: Trzciana (woj. małopolskie)Więcej: Trzciana 45

INFORMACJE
Kontakt
Anna Stalmach
Maxwent
Wyślij e-mail
Trzciana 45
32-733 Trzciana

tel: 512050696512050696
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: -
sb: -
rozwiń
OPIS USŁUGI

Wentylacja to instalacja usuwająca z pomieszczeń zanieczyszczone powietrze i wtłaczająca powietrze czyste. Musi znajdować się w każdym obiekcie mieszkalnym, przemysłowym i użyteczności publicznej. Od jakości jej wykonania zależy zdrowie ludzi, dlatego najlepiej powierzyć to zadanie specjalistom z Maxwent. Firma, której siedziba znajduje się w Trzcianie działa przede wszystkim w województwie małopolskim, w takich miejscach jak Kraków, Tarnów, Bochnia, Gorlice, Nowy Sącz, Dobczyce, Myślenice, Zakopane, Wieliczka oraz Limanowa i Rabka-Zdrój. Przedsiębiorstwo oferuje też swoje usługi klientom z województwa podkarpackiego, na przykład Rzeszowa i innych miejsc Polski. Na zlecenie klientów firma montuje wentylacje grawitacyjne, mechaniczne wyróżniające się rekuperatorami odzyskującymi ciepło z usuwanego powietrza i mieszane. Instalacje składają się z produkowanych przez Maxwent komponentów, w tym kanałów i kształtek wentylacyjnych, podstaw i czerpni dachowych oraz tłumików akustycznych i przepustnic wielopłaszczyznowych.

Firma służy też pomiarami wentylacji i regulacją systemu w przypadku wykrycia nieprawidłowości. Może również wyczyścić kanały wentylacyjne i obudować kanały blachami z izolacją termiczną.

Kontakt w celu zamówienia firmowych usług najlepiej nawiązać poprzez formularz umieszczony na stronie internetowej favore.pl.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Wentylacja - galeria
Wentylacja Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 5)
Poprzednia usługa: Auto detailing   Następna usługa: Klimatyzacja