favore.pl
Fotowoltaika dla domu

Fotowoltaika dla domu nr 477318

Lokalizacja: Liszki, Kraków, Wadowice, Myślenice (woj. małopolskie)

INFORMACJE
Kontakt
Michał Drewniak
Solaret - Fotowoltaika
Wyślij e-mail
Jeziorzany 262
32-060 Liszki

tel: 888307336888307336
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI

Fotowoltaika dla domu to bardzo korzystne rozwiązanie z kilku powodów. Po pierwsze, można radykalnie obniżyć rachunki za energię elektryczną; po drugie, można pozytywnie wpłynąć na środowisko naturalne oraz zdrowie ludzi korzystając z OZE; po trzecie można, otrzymać dofinansowanie ze środków rządowych lub unijnych, które częściowo pokrywa koszty całej inwestycji. Dzięki temu może się ona zwrócić w ciągu 5 do 7 lat.

Firma Solaret - Fotowoltaika Michała Drewniaka proponuje wszystkim gospodarstwom domowym z województwa małopolskiego swoją obsługę w zakresie projektowania i montażu instalacji fotowoltaicznych. Klienci otrzymują również pełne wsparcie jeśli chodzi o dobór i dostawę urządzeń oraz kwestie dokumentacji potrzebnej do zgłoszenia instalacji w zakładzie energetycznym i ubiegania się o dofinansowanie inwestycji.

Poza ogniwami fotowoltaicznymi, falownikami i przewodami firma dostarcza aplikację na urządzenia przenośnie, dzięki którym użytkownicy mogą kontrolować i sterować swoją domową instalacją fotowoltaiczną z każdego miejsca na świecie.

Więcej szczegółów oferty można znaleźć na stronie internetowej firmy.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Fotowoltaika dla domu - galeria
Fotowoltaika dla domu Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 3)
Poprzednia usługa: Fotowoltaika dla biznesu   Następna usługa: Remont mieszkania