favore.pl
Sufity podwieszane

Sufity podwieszane nr 477324

Lokalizacja: Niedrzwica Duża (woj. lubelskie)

INFORMACJE
Kontakt
Łukasz Pieklak
Tymex
Wyślij e-mail
Czółna 60
24-220 Niedrzwica Duża

tel: 667302151667302151
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: -
sb: -
rozwiń
OPIS USŁUGI

Na rynku od 2016 roku funkcjonujemy jako firma Tymex. Nasza siedziba jest zlokalizowana w Czółnej, w województwie lubelskim. Właścicielem firmy jest Łukasz Pieklak.

Specjalizujemy się w usługach remontowych. W tym zakresie zajmujemy się między innymi montażem sufitów podwieszanych. Decydując się na jego montaż można w ten sposób albo tylko wykończyć surową powierzchnię stropu albo poprawić dodatkowo jego izolacyjność akustyczną i ciepłochronność.

Za przygotowaniem tego sufitu mogą przemawiać także względy estetyczne, jeśli chce się ukryć trudną do naprawienia powierzchnię starego stropu, obniżyć pomieszczenie, zamontować w nim oświetlenie czy może poprowadzić trudną do ukrycia w ścianach instalację. Dobrze wykonany i wykończony sufit z punktowym oświetleniem to efektowna dekoracja każdego wnętrza.

Do wyboru są dwa rodzaje sufitów podwieszanych. Jeden z nich to jednorodny sufit podwieszany z pokryciem z płyt gipsowo-kartonowych. Natomiast drugi to sufit podwieszany kasetonowy, który ma wiele wariantów. Różnią się one między sobą konstrukcją stelaża, formą i materiałem kasetonów.

Zainteresowanych powyższą ofertą zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Sufity podwieszane - galeria
Sufity podwieszane Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: Fotowoltaika   Następna usługa: Usługi minikoparką