favore.pl
Usługi wywrotką

Usługi wywrotką nr 477424

Lokalizacja: Leśniowice (woj. lubelskie)

INFORMACJE
Kontakt
Sławomir Milewski
Sław-Bud
Wyślij e-mail
Rakołupy 15
22-122 Leśniowice

tel: 510730741510730741
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: -
sb: -
rozwiń
OPIS USŁUGI

Na rynku funkcjonujemy od 2019 roku. Działamy jako firma Sław-Bud. Nasza siedziba mieści się w Rakołupach, w powiecie chełmskim, w województwie lubelskim. Właścicielem firmy jest Sławomir Milewski.

Świadczymy usługi wywrotką. Wywrotki są niezastąpione jeśli chodzi o transport materiałów sypkich. To dzięki nim zmniejszone jest ryzyko przypadkowych strat materiału. Ponadto z pomocą wywrotki można znacznie skrócić czas operacji. Rozładunek trwa tylko chwilę i jest bardzo precyzyjny. Z wywrotką można, co do metra określić punkt składowania materiałów, a przez to zapobiec bałaganowi na placu budowy.

Usługi wywrotką przydają się jednak nie tylko przy pracach remontowo-budowlanych. Te pojazdy z powodzeniem używa się również do transportu drobnych odpadów, powstałych między innymi w czasie przewozu surowców opałowych czy obróbki drewna. W każdym przypadku przy zamawianiu transportu należy poinformować zleceniobiorcę, jakiego rodzaju materiał będzie przewożony, gdyż może mieć to wpływ na wykorzystanie wywrotki o wzmocnionej konstrukcji lub konieczność dodatkowego zabezpieczenia ładunku.

Zainteresowanych ofertą zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Usługi wywrotką - galeria
Usługi wywrotką Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 0 na 5 (liczba ocen: 0)
Poprzednia usługa: Wykończenia pod klucz   Następna usługa: Wynajem koparki