favore.pl
Ubezpieczenia komunikacyjne OC AC NNW dla domu i na życie

Ubezpieczenia komunikacyjne OC AC NNW dla domu i na życie nr 477646

Lokalizacja: Kraków (woj. małopolskie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Cena
Rabat 5% tylko dla klientów z Favore.pl
Użytkownik
ozono ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Karol Pabijan
Auto Gamma
Wyślij e-mail
Siemaszki 1
31-201 Kraków

tel: 530450350530450350
tel: 12 393-58-8112 393-58-81
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat (otrzymasz rabat 5%)
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI

UBEZPIECZENIA

Ubezpieczenie to ważna sprawa
Oferujemy pełną gamę ubezpieczeń – zarówno jeśli chodzi o ubezpieczenie nieruchomości, jak i komunikacyjne i inne. Nigde możemy być pewni tego, co się wydarzy, a skutki nieprzewidzianych wypadków potrafią być naprawdę kosztowne. Teraz nie trzeba się przejmować wyborem miejsca, do którego należy się udać, aby się ubezpieczyć. Nasza firma współpracuje z najlepszymi firmami ubezpieczeniowymi na rynku.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenia samochodowe, są jednymi z najczęściej obowiązujacych ubezpieczeń każdego z nas. Temat ubezpieczeń komunikacyjnych jest co roku odnawiany poprzez obezpieczenie OC które jest polisą podstawową, i musi mieć każdy właściciel pojazdu bez względu na to czy chce czy też nie. Pozostała oferta ubezpieczeń komunikacyjnych nie jest obowiązkowoa podlega dodatkowej ochronie, a są to assistance czyli AC i NNW. Firma Auto Gamma, mająca wieloletnie doświadczenie w świadczeniu tego typu usług w swojej ofercie ma ubezpieczenia samochodowe, motocyklowe, rowerowe, a także świadczy ubezpieczenia pojazdom firmowym oraz rolniczym. Dodatkowe zabezpieczenia, jakie proponowane są do tej ochrony, to najczęściej assistance i NNW, których składki nie są zbyt wygórowane. 

 

Ubezpieczenia mieszkań i domów

Jeżeli mówimy o ubezpieczeniach nieruchomości, to możemy zapewnić ochronę domu, mieszkania lub domu w budowie. Przedmiotem ubezpieczenia mogą być także budynki gospodarcze, zabudowania tzw. małej architektury na przykład altana, pomieszczenia przynależne takie jak garaż, antresola czy piwnica, oraz inne budowle znajdujące się na posesji, oraz poza nią, jeśli są trwale przytwierdzone do gruntu. Choć wydawać by się mogło, że ubezpieczenia  nieruchomości nie mają zbyt wiele wspólnego z ubezpieczeniami komunikacyjnymi, to w rzeczywistości jest inaczej. Kupując te polisy w pakiecie, zaoszczędzimy znaczniej, niż mając odrębne ubezpieczenia na dom i samochód. Jeżeli chodzi o ubezpieczenia domów, to najważniejsze jest zabezpieczenie jego murów i wyposażenia - a firma Auto Gamma pozwala na wybranie dokładnie jakich elementów ma obejmować ochrona.

 

Oferujemy takie ubezpieczenia jak:

 • samochodowe,
 • nieruchomości,
 • na życie i zdrowie
 • rowerowe,
 • motocyklowe,
 • firmowe,
 • rolnicze,
 • szkolne.
   

 

Nieważne, czy chcesz ubezpieczyć dom czy po prostu potrzebna Ci polisa OC. Wszystko to załatwisz u nas. Na korzystnych warunkach i w przyjaznej atmosferze.
Warto zastanowić się nad wykupieniem pakietu, czyli nad zakupem zarówno ubezpieczenia nieruchomości jak i komunikacyjnego. Pozwala to na uzyskanie korzystnej zniżki. A Twoje dobra są wtedy świetnie chronione.  
Najlepsza oferta ubezpieczeń w Auto Gamma
Wszystkie firmy, z którymi pracujemy są wypłacalne i godne zaufania. To ważne w tej branży. Można czuć się o wiele pewniej i bezpieczniej. Ubezpieczenia o charakterze komunikacyjnym są niezwykle popularne. Oferujemy ich szeroką gamę. Dostosujesz je do swojego samochodu, możliwości i wymagań.
Podobnie jest z ubezpieczeniami nieruchomości. W naszej ofercie znajdziesz różne ich rodzaje i ciekawe rozwiązania. Teraz możesz przygotować się na to co nieprzewidywalne. Warto to zrobić!
Jeśli więc szukasz dobrego ubezpieczenia to przyjdź do nas. Z pewnością wybierzesz dobrą polisę. Gwarantujemy najlepsze usługi, szeroki katalog ofert oraz profesjonalizm. Czekamy na Ciebie.
Ubezpieczenie jest prawną umową stanowiącą o obowiązku dokonania świadczenia przez ubezpieczyciela na rzecz ubezpieczonego, pozwala nam utrzymać stabilizacje i poprawić bezpieczeństwo w naszym otoczeniu, bo nigdy nie wiemy, co może się nam przydarzyć i jakie będzie jutro. Co może nas spotkać i od czego możemy się ubezpieczyć? Natomiast dzięki ubezpieczeniom ochronnym w firmie Auto Gamma zapewniamy sobie wsparcie w każdej sytuacji, gdziekolwiek jesteśmy. 
Zdrowie jest najważniejsze!

Jednym z najbardziej podstawowych polis, jakie zawiera się, jest ubezpieczenie na życie i zdrowie. Taka asekuracja zapewni tobie i twoim bliskim ochronę finansową w nieprzewidzianych momentach, gdy wystąpią zdarzenia zagrażające twojemu życiu i zdrowiu określone w umowie. W zależności od rodzaju ubezpieczenia wpłacana składka pokryje koszty nieszczęśliwego wypadku i związanego z nim aspektami, czyli na przykład hospitalizacją. W ostateczności z wypłaconych na rzecz twojego ubezpieczenia pieniędzy twoja rodzina będzie mogła pokryć koszty pogrzebu. Tak więc, pieniądze odkładane w firmie Auto Gamma nie zmarnują się i przyniosą pomoc tobie lub twoim bliskim.
Inne ubezpieczenia 
Firma Auto Gamma oferuję polisy następujące dodatkowe ubezpieczenia: turystyczne, szkolne i firmowe - od niespodziewanych zdarzeń, które wydarzyć mogłyby się na wakacjach, podczas codziennego pobytu w szkole lub firmie. Choć wydawać by się mogło, że miejsca takie jak firma i szkoła nie stwarzają zbyt wielu zagrożeń, to takie ubezpieczenia pozwalają na spokojne uczęszczanie na lekcje i do pracy oraz zapewniają bezpieczeństwo i ochronę finansową.

 

Współpracujemy z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi oraz Właścicielami i Zarządcami flot samochodowych

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


RABATY
Rabat 5 %
Tylko dla klientów z Favore.plPowołaj się na Favore. pl, otrzymasz rabat!
INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Cena
Rabat 5% tylko dla klientów z Favore.pl
Użytkownik
ozono ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Karol Pabijan
Auto Gamma
Wyślij e-mail
Siemaszki 1
31-201 Kraków

tel: 530450350530450350
tel: 12 393-58-8112 393-58-81
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat (otrzymasz rabat 5%)
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU ozono
Ubezpieczenia komunikacyjne OC AC NNW dla domu i na życie - galeria
Ubezpieczenia komunikacyjne OC AC NNW dla domu i na życie Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 5 na 5 (liczba ocen: 4)
Poprzednia usługa: Docieplenia budynków   Następna usługa: Elewacje