favore.pl
DEZYNFEKCJA OZONOWANIE, BHP, SPRZATANIE SPECJALISTYCZNE

DEZYNFEKCJA OZONOWANIE, BHP, SPRZATANIE SPECJALISTYCZNE nr 477677

Lokalizacja: Kalisz (woj. wielkopolskie)

INFORMACJE
Użytkownik
dddjaniak_interia_pl ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Wyślij e-mail
KALISZ
tel: 518129068518129068
tel: 502146093502146093
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI

 

Ozonujemy:
żłobki, przedszkola, szkoły, sklepy, domy,mieszkania,obiekty użyteczności publicznej, przychodne zdrowia, gabinety lekarskie, biura, firmy, zakłady pracy, firmy spożywcze, pojazdy komunikacji zbiorowej. magazyny, hale.

Ozonowanie to proces dezynfekcji. Jeden z najlepszych sposobów na usuwanie z otoczenia niechcianych mikroorganizmów, bakterii, wirusów, grzybów, pleśni czy nieprzyjemnych zapachów. Ozonować można wszystko, co tylko wymaga dezynfekcji: od produktów spożywczych, aż po zbiorniki, magazyny, pomieszczenia, samochody, czy po prostu powietrze. Cały proces polega na przepływie powietrza przez generator ozonu, w którym za pomocą wyładowań elektrycznych tworzy się ozon. Metoda ozonowania jest bardzo skuteczna i bezpieczna.

Dla kogo ozonowanie?

Ozonowanie jest dla Ciebie, jeśli chcesz pozbyć się bakterii, wirusów, pleśni, zarodników grzybów i wszystkich szkodliwych mikroorganizmów. Ozonowanie również doskonale radzi sobie z usuwaniem nieprzyjemnych zapachów (stęchlizna, dym tytoniowy, zapachy spalenizny, starych mebli, itd.).

Usługi dezynfekcji metodą ozonowania:

* ozonowanie szkół i przedszkoli - świadczymy usługi usuwania wirusów, bakterii, alergenów, zarodników grzybów i pleśni. Szkoły i przedszkola są miejscem gdzie przebywa duża ilość ludzi co sprzyja rozprzestrzenianiu się chorób zakaźnym. Cykliczne ozonowanie pomieszczeń powoduje dezynfekcje pomieszczeń pomagając w walce z bakteriami i wirusami. Ozonowanie wykonujemy w miejscach występowania wirusa lub profilaktycznie w pomieszczeniach potencjalnie narażonych na jego występowanie.

* ozonowanie domów, mieszkań i biur - ozon niszczy w powietrzu, groźne dla zdrowia bakterie, wirusy, zarodniki grzybów, pleśni oraz alergeny. Zaletą ozonowania jest również usuwanie nieprzyjemnych zapachów. Ozonowanie pomieszczeń pomaga w pozbyciu się takich jak zapach papierosów, potu, stęchlizny, spalenizny, zapach psa, kota jak również zapachy lakierów, klejów i farb

* ozonowanie placówek użyteczności publicznej - ozon zaleca się wykonywać w: gabinetach lekarskich, placówkach oświatowych, gabinetach odnowy biologicznej, a także wszystkich obiektach, w których potrzebne jest zachowanie odpowiedniego poziomu sterylności i świeżości.

* ozonowanie budynków hodowlanych (ozonowanie kurników) - pozwala na wyeliminowanie wirusów, bakterii i grzybów mogących zagrozić hodowli zwierząt lub mieć wpływ na ich niepoprawny rozwój. Ozonowanie jest również wykonywane zaraz po zabiegach czyszczenia i dezynfekcji obiektów w celu zlikwidowania wpływu użytych wcześniej związków chemicznych.

* ozonowanie w przemyśle spożywczym - powoduje zmniejszenie lub wyeliminowanie nieprzyjemnych zapachów oraz zniszczenie bakterii i grzybów w zakładach spożywczych. Usługa ozonowania polega na wtłoczeniu do obiektu ozonu o wysokim biobójczym stężeniu.

Podsumowując, ozonowanie skutecznie niszczy:

- bakterie, wirusy, grzyby, pleśń, mikroorganizmy.

- roztocza, pyłki wywołujące stany zapalne i alergiczne.

- zapachy pochodzenia zarówno organicznego jak i nieorganicznego.

Posiadamy certyfikaty na wykonywane usługi
Wystawiamy FV VAT

Jesteś zainteresowany dzwon 518-129-068.   Wykonujemy również kompleksowe usługi BHP i sprzątanie specjalistyczne 


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
DEZYNFEKCJA OZONOWANIE, BHP, SPRZATANIE SPECJALISTYCZNE - galeria
DEZYNFEKCJA OZONOWANIE, BHP, SPRZATANIE SPECJALISTYCZNE Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 0 na 5 (liczba ocen: 0)
Poprzednia usługa: Układanie kamienia i granitu   Następna usługa: Rebakowanie gałęzi, czyszczenie działek