favore.pl
Równanie terenu

Równanie terenu nr 477863

Lokalizacja: Drawno (woj. zachodniopomorskie)

INFORMACJE
Kontakt
Piotr Kuźmiński
Piotr Kuźmiński FU
Wyślij e-mail
Zacisze 1
73-220 Drawno

tel: 781136336781136336
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: -
sb: -
rozwiń
OPIS USŁUGI

Na rynku funkcjonujemy jako firma usługowa. Działalność prowadzimy od 2015 roku. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Zaciszu, w powiecie choszczeńskim, w województwie zachodniopomorskim. Właścicielem firmy jest Piotr Kuźmiński.

Specjalizujemy się w robotach ziemnych, w tym między innymi w równaniu terenu, czyli inaczej niwelacji terenu. Jest to jedna z podstawowych prac, jakie wykonujemy się przed przystąpieniem do prac budowlanych. Niwelacji terenu dokonujemy w dwóch etapach. Pierwszym z nich jest wykonanie dokładnych pomiarów, a drugim fizyczne wyrównanie terenu.

Równanie terenu jest przeprowadzane praktycznie przy wszelkiego rodzaju pracach budowlanych, w tym przed budową dróg, budynków mieszkalnych czy przemysłowych. W ten sposób również przygotowujemy grunt pod parkingi, place i ogrody. Posiadamy niezbędne uprawnienia pozwalające nam na realizację tego rodzaju prac i specjalistyczny sprzęt.

Równanie terenu przeprowadzamy w pełni profesjonalnie, co jest gwarancją odpowiedniej stabilności obiektu, który się na nim znajdzie.

Zainteresowanych powyższą ofertą zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Równanie terenu - galeria
Równanie terenu Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 0 na 5 (liczba ocen: 0)
Poprzednia usługa: Wykopy stawów   Następna usługa: Wypożyczalnia Szklarska Poręba