favore.pl
Druk

Druk nr 477887

Lokalizacja: Kraków (woj. małopolskie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Postępu 14A, 02-676Warszawa.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
Drukarnia Reban
Wyślij e-mail
ul. Zabłocie 33
30-701 Kraków

tel: 602136847602136847
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 9:00-17:00
OPIS USŁUGI

Zajmujemy się drukiem cyfrowym, offsetowym i wielkoformatowym. Drukujemy m. in. ulotki, wizytówki, plakaty, menu restauracyjne, kartki pocztowe. Wykonujemy: Banery, rollupy, naklejki zarówno małe jak i duże np. Na folii OWV. Zajmujemy się również projektowaniem graficznym. Można u nas zamówić również piecząki. W naszej ofercie znajdują się artykuły biurowe, papiernicze i szkolne.

 

Najwyższa jakość wydruku plakatów

Plakaty są bardzo popularną formą prezentacji oferty firmy. Z tej formy przekazu korzystają jednak nie tylko firmy komercyjne. W naszej drukarni bardzo często przygotowujemy plakaty również dla fundacji, stowarzyszeń, szkół czy instytucji samorządowych.

Najczęściej plakaty drukowane są na papierach o średnich gramaturach, w maszynach cyfrowych. Małe formaty drukujemy na produkcyjnej maszynie Xeroxa. Dzięki zastosowaniu oryginalnych tonerów Xerox, możemy zaoferować plakaty w najwyższej, niezmiennej jakości o głębokiej, szlachetnej czerni oraz żywych kolorach. Większe formaty drukujemy na ploterach: HP i fotograficznym, pigmentowym ploterze Epson o szerokości zadruku 1100 mm. Umożliwia on druk plakatów nie tylko na papierze, ale również na materiałach syntetycznych, płótnie, papierze do produkcji tapet czy naklejkach.

Bez względu na format przy dużych nakładach posiłkujemy się drukiem offsetowym, dzięki któremu możemy zaproponować klientom bezkonkurencyjną cenę.

Wydrukuj dowolnej wielkości plakat

Najpopularniejszymi formatami plakatów są formaty A3 oraz A2, wielu klientów potrzebuje jednak wydruków znacznie większych rozmiarów. W Drukarni Reban jesteśmy w stanie wydrukować nawet plakaty w formacie B0 czyli 100 x 140 cm! Dostępne są również wszelkie niestandardowe wymiary oraz proporcje wydruku – tutaj ograniczeniem jest wyłącznie wyobraźnia oraz szerokość robocza plotera. Drukujemy plakaty już od jednej sztuki, dlatego z naszej oferty mogą skorzystać również osoby indywidualne.

Mamy w ofercie zarówno papiery błyszczące jak i matowe o gramaturach sięgających aż 350 g! Dla wymagających klientów drukujemy plakaty na podłożach nie papierowych, całkowicie odpornych na warunki atmosferyczne. Umożliwia to ekspozycje plakatów w nieosłoniętych miejscach nawet przez wiele miesięcy, bez utraty jakości. Również w kwestii czasu realizacji, nasza oferta jest bezkonkurencyjna – dzięki naszemu zaawansowanemu parkowi maszynowemu możemy przygotować nakład nawet kilkuset plakatów wraz z docięciem nawet w kilkanaście minut od momentu otrzymania plików produkcyjnych. Druk offsetowy plakatów jest dostępny już w 48 godzin od momentu przekazania zlecenia do realizacji. Niejednokrotnie realizujemy zlecenia na wydruk plakatów w kilku różnych formatach z jednego projektu. Dzięki temu klient może rozlokować plakaty w różnych miejscach, najlepiej wykorzystując powierzchnię do ekspozycji, jednocześnie w każdym będąc dobrze widocznym. Nasze studio graficzne wykonuje projekty plakatów, co oszczędza czas naszych klientów. Mogą oni w jednym miejscu załatwić wszystko: od etapu projektu aż po odbiór gotowego nakładu.

Wydruk plakatów w Krakowie

Wydrukowaliśmy już setki tysięcy plakatów, przygotowaliśmy kilkaset projektów. Z przyjemnością zajmiemy się również Państwa zleceniem, bez względu na to czy będzie to wydruk jednego plakatu A3 czy kilku tysięcy plakatów A0. Nawet brak koncepcji na projekt nie stanowi przeszkody dla naszych grafików. Zawsze możecie Państwo liczyć na ich kreatywność, zaangażowanie i pomoc na każdym etapie realizacji zlecenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem i do kontaktu z nami!

 

 

Wysokiej jakości ulotki reklamowe

Najpopularniejszą formą reklamy papierowej jest ulotka. Bez względu na to czy dopiero zaczynamy działalność, czy firma ma już ugruntowaną pozycję na rynku, ulotki reklamowe pozostaną najtańszą i najbardziej rozpowszechnioną formą reklamy. W naszej ofercie znajdziecie państwo ulotki dopasowane do państwa oczekiwań. Wykonujemy ulotki w nakładzie już od 10 szt. Zarówno jedno jak i dwustronne. Na maszynach do druku cyfrowego drukujemy nakłady do kilkuset sztuk. Dostępne gramatury: od 80 do 350 g, zarówno na najtańszych papierach offsetowych jak i na papierach satynowych. Ulotki drukujemy na produkcyjnej maszynie Xerox, która dzięki zaawansowanym rozwiązaniom technicznym oferuje jakość nieosiągalną przez innych producentów.

Dla wymagających klientów oferujemy wydruk ulotek na papierach kolorowych o gramaturach: 80 lub 160 g. i w wyższych gramaturach (240g) oraz w bardziej niestandardowych kolorach np. metalicznych. Najbardziej popularnym formatem ulotki jest format A6, w swojej ofercie mamy jednak wszelkie możliwe rozmiary ulotek. Mamy za sobą tak nietypowe realizacje jak np. kwadratowe ulotki niewiele większe od wizytówki w kolorze zielonym na papierze o fakturze lnu.

Wydrukuj dowolny rodzaj ulotek

Bardzo popularnym rodzajem ulotek są ulotki składane, najczęściej z formatu A4 do formatu DL (możliwe złożenie w “C” lub w “Z”). Tego typu ulotki drukuje się najczęściej w mniejszym nakładzie i trafiają one do bardziej wyselekcjonowanego odbiorcy. Mogą zawierać np. cennik lub kompleksowo przedstawiać ofertę firmy. Ulotki możemy uszlachetnić folią matową, błyszczącą lub silk touch. Na życzenie klienta możemy wykonać perforację lub zaokrąglić narożniki. Najtańszym rozwiązaniem, stosowanym często przez nowe firmy, które chcą szybko dotrzeć ze swoją ofertą do jak najszerszej grupy odbiorców, są ulotki czarno białe. Nie są tak atrakcyjne graficznie, jednak ich cena rekompensuje te braki.

Do realizacji większych nakładów wykorzystujemy druk offsetowy. Nakłady te są najczęściej kolportowane do skrzynek na listy lub rozdawane bezpośrednio potencjalnym klientom. Ze względu na specyfikę druku offsetowego, jest on korzystny cenowo przy nakładach powyżej 500 szt. Również przy realizacji metodą druku offsetowego mamy do dyspozycji wiele rodzajów gramatur. Najczęściej jest to kreda błyszcząca, rzadziej matowa, o gramaturze 130 g. Realizacja druku offsetowego jest możliwa już w 48 godzin od przyjęcia przez nas zlecenia. Ulotki offsetowe oferują szeroką gamę uszlachetnień: folię, wybiórczy lakier UV a nawet złocenie lub srebrzenie.

Druk ulotek w Krakowie

Naszymi klientami najczęściej są firmy gastronomiczne i handlowe, jednak drukujemy ulotki również m.in. dla szkół językowych czy domów kultury. Oferujemy również projekty graficzne ulotek. W ciągu wielu lat działalności wydrukowaliśmy już miliony ulotek, przygotowaliśmy setki projektów. Warto skorzystać z naszego doświadczenia. Pomożemy wybrać optymalny nakład, rozmiar, i gramaturę ulotki w zależności od tego jaki efekt chcecie Państwo osiągnąć: innej ulotki potrzebuje restauracja, innej polityk, a innej dom kultury. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem i do kontaktu z nami.

 

Wizytówki

 

Wizytówki są jednym z najczęściej zamawianych u nas produktów. Są nieodzowne dla każdego przedsiębiorcy. Już w momencie rozpoczęcia przygody z własnym biznesem należy pomyśleć o przygotowaniu pakietu wizytówek. Każda wizytówka przede wszystkim powinna być czytelna i zawierać podstawowe informacje, do których należą: dane firmy, numer telefonu, adres strony internetowej oraz poczty email. Zbyt duża ilość informacji lub skomplikowany projekt może sprawić, że wizytówka stanie się mało czytelna, przez co straci swoją podstawową funkcjonalność. Jeżeli chcemy na wizytówce również krótko zaprezentować ofertę firmy lub np. wyeksponować logo, dobrym rozwiązaniem będzie zamówienie wizytówki dwustronnej. Wizytówki drukujemy głównie technologią cyfrową na papierze o gramaturze 350 g. satynowym lub błyszczącym. Na życzenie klienta możemy wykorzystać papiery o niestandardowych fakturach i kolorach (np. metaliczne, lub o fakturze np. płótna). Coraz popularniejsze są wizytówki typu multiloft -są to wizytówki złożone z aż trzech warstw papieru, przez co są niezwykle sztywne i trwałe. Przyciągają uwagę, każdy kto weźmie ją w dłoń na pewno dokładnie się jej przyjrzy, może się to okazać bardzo wartościowe np. na targach, lub w innych miejscach, gdzie potencjalny klient lub kontrahent otrzyma w krótkim czasie wiele wizytówek. Właśnie wtedy wizytówka multiloft zapewni nam doskonałą widoczność. Gramatura tych wizytówek sięga najczęściej około 1000 g. Oferujemy wiele różnych rodzajów uszlachetnienia wizytówek. Najpopularniejszym jest foliowanie - w naszej ofercie mamy folie: błyszczącą, matową oraz silk touch. Proponujemy również uszlachetnienie lakierem wybiórczym UV, złocenie lub srebrzenie. Na życzenie klienta możemy zaokrąglić narożniki. Przy realizacji zleceń o większych nakładach posiłkujemy się drukiem offsetowym. Wizytówki standardowo przygotowujemy w rozmiarze 90 x 50 mm, jednak na życzenie klienta możemy je wykonać w dowolnym wymiarze. Formę wizytówek przybierają również coraz częściej karty rabatowe i lojalnościowe. W naszej firmie dla kart rabatowych, na które klienci - najczęściej lokali usługowych lub gastronomicznych - zbierają pieczątki, mamy w ofercie specjalne papiery niepowlekane. Brak powleczenia sprawia, że doskonale chłoną tusz. Jest to uzupełnienie naszej oferty pieczątek z logo. Oferujemy oczywiście projekty graficzne wizytówek. Zarówno najprostsze, jeśli klientowi zależy przede wszystkim na krótkim terminie realizacji (zawierają dane firmy oraz logo) jak również bardziej złożone projekty graficzne, uwzględniające uszlachetnienia. Wykonaliśmy już tysiące zleceń zarówno dla firm, dla osób pracujących w wolnych zawodach jak również dla osób fizycznych. Najczęściej zamawianym pakietem jest 100 wizytówek, jednak oferujemy pakiety już od 50 szt. Koszt jednostkowy maleje wraz ze wzrostem nakładu. Jednak, zwłaszcza dla początkujących przedsiębiorców najwłaściwsze jest zamówienie najwyżej kilkuset sztuk wizytówek ze względu na częste zmiany ich treści w początkowym okresie działalności firmy. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą.

 

 

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
INFORMACJE
Kontakt
Drukarnia Reban
Wyślij e-mail
ul. Zabłocie 33
30-701 Kraków

tel: 602136847602136847
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 9:00-17:00
OPINIE O UŻYTKOWNIKU reban
Druk - galeria
Druk Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 0 na 5 (liczba ocen: 0)
Poprzednia usługa: Wydruk wrocław ksero wrocław ulotki wizytówki skanowanie dokumentów   Następna usługa: Fotowoltaika