favore.pl
Multimedialna Prezentacja Internetowa

Multimedialna Prezentacja Internetowa nr 477903

Lokalizacja: cała Polska

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Postępu 14A, 02-676Warszawa.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

INFORMACJE
Cena
50 / sztuka Rabat 20% tylko dla klientów z Favore.pl
Kontakt
Ryszard Mościcki
Ricardo
Wyślij e-mail
Czapli 4
43-340 Kozy

tel: 889078554889078554
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat (otrzymasz rabat 20%)
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI
Moją nietypową ofertę kieruję do osób i firm, które: 
    1. Chcą wywrzeć na swoim kliencie PIORUNUJĄCE wrażenie? 
    2. Potrzebują w niebanalny sposób zaprezentować się na spotkaniu biznesowym lub w Internecie?
 
Najprawdopodobniej jedyna w Polsce taka propozycja!
 
Jestem fotografem, filmowcem, grafikiem, animatorem efektów FX. Zacznę od tego czego nie oferuję. Nie proponuję tworzenia stron Internetowych. Jest mnóstwo firm i fachowców, którzy to robią doskonale od lat. Umieściłem swą ofertę w dziale STRONY INTERNETOWE ponieważ nie ma działu jaki tworzę.
Moja oferta opiera się na tworzeniu niebanalnych, wyróżniających się formą i treścią prezentacji multimedialnych, w których wykorzystuję maksymalnie oddziaływanie obrazem statycznym, ruchomym, efektami specjalnymi oraz dźwiękiem. 
 
"INTERNETOWA PREZENTACJA MULTIMEDIALNA" główny nacisk kładzie na efekt "Wow". 
 
Dzięki "IPM" możesz w niespotykany sposób zaprezentować firmę, jej dział, albo produkt. Na przykład wprowadzasz nowość na rynek. Dlaczego nie miałbyś zaprezentować go w sposób odbiegający od standardów i szablonów i sprawić, że klientowi "opadnie szczęka". (Jeśli jesteś protetykiem to masz dodatkowy bonus:-))
 
Więc nawet jeśli już masz własną czy firmową stronę Internetową, nawet gdy ta strona dopracowana jest w każdym detalu, to wciąż mogę sprawić, że nabierze ona nowej mocy działania na Twoich klientów w prosty sposób wzbogacona o "IPM", Wystarczy umieścić w dowolnym miejscu na Twojej stronie lub na facebook'u  link do PREZENTACJI i już magia obrazu działa na Twojego klienta. 
 
O nic się nie musisz martwić. Żadnych dodatkowych opłat za oprogramowanie, ani wykupywania kont na serwisach streamingowych. Po prostu ustalamy Twoje potrzeby, opracowujemy treść, dostarczasz materiały i za kilka dni przedstawiam propozycję. Oczywiście dopuszczam poprawki.
 
Prezentacje wykonuję na bazie nadesłanych materiałów, ale ponieważ mam kilka fachów w ręku, to jeśli zajdzie potrzeba zrobię sesję zdjęciową, film, animację 3D, efekty specjalne. A wszystko w niewiarygodnie przystępnej cenie. 
 
Ponieważ moja oferta jest nowością, więc na początek proponuję rabat 20%. Nie zwlekaj. Ta wyjątkowa propozycja cenowa nie będzie trwać wiecznie.
 

Na razie zapraszam na moją stronę, gdzie po raz pierwszy zastosowałem niedawno odkryte narzędzia do tworzenia INTERNETOWYCH PREZENTACJI MULTIMEDIALNYCH. www.ricardomoscicki.comZapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


RABATY
Rabat 20 %
Tylko dla klientów z Favore.plPowołaj się na Favore. pl, otrzymasz rabat!
INFORMACJE
Cena
50 / sztuka Rabat 20% tylko dla klientów z Favore.pl
Kontakt
Ryszard Mościcki
Ricardo
Wyślij e-mail
Czapli 4
43-340 Kozy

tel: 889078554889078554
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat (otrzymasz rabat 20%)
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU cobraz
Multimedialna Prezentacja Internetowa - galeria
Multimedialna Prezentacja Internetowa Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 0 na 5 (liczba ocen: 0)
Poprzednia usługa: GRUZ EXPRESS   Następna usługa: Szkoła nauki jazdy w Krakowie