favore.pl
Adaptacja poddaszy

Adaptacja poddaszy nr 477925

Lokalizacja: Maszewo (woj. zachodniopomorskie)

INFORMACJE
Kontakt
Paweł Paczos
Paweł Paczos Usługi ogólnobudowlane
Wyślij e-mail
Darż 38 m. 4
72-130 Maszewo

tel: 690905662690905662
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: -
sb: -
rozwiń
OPIS USŁUGI

Na rynku funkcjonujemy jako firma specjalizująca się w usługach ogólnobudowlanych. Działamy od 2019 roku, jednak doświadczenie zawodowe mamy dużo większe. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Darżu, w powiecie goleniowskim, w województwie zachodniopomorskim. Właścicielem firmy jest Paweł Paczos.

W ramach świadczonych usług zajmujemy się między innymi adaptacją poddaszy, co pozwala na uzyskanie dodatkowej powierzchni mieszkalnej bez ponoszenia poważniejszych wydatków. Adaptacja nieużytkowego poddasza to doskonały pomysł, jednak koszty i możliwości przebudowy zależą głównie od wysokości strychu oraz wymagań, jakie wynikają z lokalnych przepisów budowlanych.

Na zakres robót istotny wpływ ma nośność stropu, a także stan techniczny pokrycia dachu i elementów konstrukcyjnych. Więc poza wizją lokalną potrzebnej do oceny możliwości funkcjonalnej przebudowy poddasza potrzeba, szczególnie w starych domach, ekspertyzy technicznej oceniającej stan budynku.

Wszystkich zainteresowanych ofertą zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Adaptacja poddaszy - galeria
Adaptacja poddaszy Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 0 na 5 (liczba ocen: 0)
Poprzednia usługa: Wykończenie wnętrz   Następna usługa: Pokrycia dachowe