favore.pl
Relokacja maszyn, usługi dźwigowe, montaż i demontaż maszyn

Relokacja maszyn, usługi dźwigowe, montaż i demontaż maszyn nr 477975

Lokalizacja: Gdańsk (woj. pomorskie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Postępu 14A, 02-676Warszawa.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
Wyślij e-mail
Gdańsk
tel: 585 008 663585 008 663
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 00:00-23:59
sb: 00:00-23:59
nd: 00:00-23:59
rozwiń
OPIS USŁUGI

Ze względu na szeroki zakres usług świadczony swoim klientom, firma Tincors prowadzi nieustanne prace nad wprowadzaniem innowacyjnych rozwiązań i ulepszeń. Zajmująca się między innymi relokacją maszyn, transportem ponadgabarytowym i usługami dźwigowymi firma, kładzie duży nacisk na usprawnianie procesu realizacji konkretnych zamówień. Tincors zatrudnia wysokiej klasy specjalistów (mechaników, automatyków, elektryków i naukowców), którzy tworzą dział badawczo-rozwojowy. Ich głównym celem jest przeprowadzanie badań przemysłowych i opracowywanie zarówno ulepszeń do już dostępnych rozwiązań, jak i poszukiwanie zupełnie nowych pomysłów.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
INFORMACJE
Kontakt
Wyślij e-mail
Gdańsk
tel: 585 008 663585 008 663
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 00:00-23:59
sb: 00:00-23:59
nd: 00:00-23:59
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU Tincors
Relokacja maszyn, usługi dźwigowe, montaż i demontaż maszyn - galeria
Relokacja maszyn, usługi dźwigowe, montaż i demontaż maszyn Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 0 na 5 (liczba ocen: 0)
Poprzednia usługa: Gładzie   Następna usługa: Szafy sterownicze - Obudowy24