favore.pl
Pomiary elektryczne

Pomiary elektryczne nr 478000

Lokalizacja: Szamotuły (woj. wielkopolskie)

INFORMACJE
Kontakt
Rafał Kudlak
Elektroinstalacje Rafti Rafał Kudlak
Wyślij e-mail
ul. Jonstona 17
64-500 Szamotuły

tel: 781929135781929135
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: -
sb: -
rozwiń
OPIS USŁUGI

Pomiary elektryczne zaliczają się do usług wykonywanych przez Elektroinstalacje Rafti, firmę Rafała Kudlaka, z siedzibą w Szamotułach. Elektrycy przy pomocy specjalistycznego sprzętu sprawdzają stan instalacji w domach, mieszkaniach, biurach, zakładach przemysłowych i innych obiektach na terenie województwa wielkopolskiego, dzięki czemu są w stanie określić czy instalacje działają prawidłowo, czy też nie. Pomiary mają na celu wykrycie usterek i zapobieganie groźnym sytuacjom, do jakich może dojść w wyniku zwarcia instalacji elektrycznej.

Pomiary wykonywane są zawsze dokładnie i szybko. Koszt takich usług jest konkurencyjny, tak samo, jak innych prac realizowanych przez Elektroinstalacje Rafti. Można do nich zaliczyć montaż i naprawę instalacji elektrycznych, oświetlenia, systemów kontroli dostępu i alarmów.

W celu złożenia zamówienia na wykonanie pomiarów elektrycznych najlepiej skontaktować się z firmą Elektroinstalacje Rafti telefonicznie lub wchodząc na stronę internetową favore.pl, gdzie znajduje się specjalny formularz.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Pomiary elektryczne - galeria
Pomiary elektryczne Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 0 na 5 (liczba ocen: 0)
Poprzednia usługa: Automatyka bram   Następna usługa: Obsługa księgowa