favore.pl
Wynajem sprzętu budowlanego: podnośników, koparek, wywrotek.

Wynajem sprzętu budowlanego: podnośników, koparek, wywrotek. nr 478053

Lokalizacja: Łódź, Pabianice, Łask, Zduńska Wola, Zgierz (woj. łódzkie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Postępu 14A, 02-676Warszawa.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

INFORMACJE
Cena
100 / godz.
Kontakt
Marek
SAWBUD S.C.
Wyślij e-mail
Zielona 12
95-200 Pabianice

tel: 786990364786990364
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 700-1700
OPIS USŁUGI

Firma świadczy usługi remontowo budowlane, termomodernizacyjne oraz wynajem sprzętu budowlanego dla firm i osób prywatnych. Mamy na kącie wykonanych dziesiątki prac termomodernizacyjnych na budynkach użyteczności publicznej. Prace wykonywaliśmy dla urzędów, szkół, przedszkoli, spółdzielni mieszkaniowych, wspólnot mieszkańców, dla firm i osób prywatnych. Wykonujemy również pełen zakres usług budowlano remontowych, blacharskich i wiele innych. Remontujemy balkony, klatki schodowe, ocieplamy, malujemy, tynkujemy. Prowadzimy również wynajem sprzętu budowlanego dla firm i osób prywatnych. Posiadamy w ofercie gamę podnośników koszowych o różnorodnych parametrach roboczych, wysokości roboczej do 30 m. Z naszych podnośników korzystają firmy wycinające drzewa, obsługujące utrzymanie zieleni miejskiej, firmy montujące fotowoltaikę, wentylacje, klimatyzację, zakłady kominiarskie, firmy reklamowe, budowlane i inne. Podnośnik koszowy (zwyżka) to urządzenie niezwykle pomocne w wykonywaniu prac na wysokości. Oprócz podnośników wynajmujemy również inny sprzęt budowlany: koparko-ładowarki, minikoparki oraz wykonujemy transport  w tym załadunek i rozładunek, materiałów sypkich takich jak piach, ziemia, żwir, gruz. Wykonujemy również transport hds materiałów stałych, transport na paletach. Zapraszamy do kontaktu z firmą. Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
INFORMACJE
Cena
100 / godz.
Kontakt
Marek
SAWBUD S.C.
Wyślij e-mail
Zielona 12
95-200 Pabianice

tel: 786990364786990364
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 700-1700
OPINIE O UŻYTKOWNIKU SCSAWBUD
Usługi koparko-ładowarką - Wynajem sprzętu budowlanego: podnośników, koparek, wywrotek.
Wynajem sprzętu budowlanego: podnośników, koparek, wywrotek. Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 0 na 5 (liczba ocen: 0)
Poprzednia usługa: Meble na wymiar, kuchnia, łazienka, szafa, regał, biurko i inne   Następna usługa: Kancelaria prawna Izrael - JGBS Biernat & Partners