favore.pl
Okna, parapety

Okna, parapety nr 478330

Lokalizacja: Gdańsk (woj. pomorskie)Więcej: Malczewskiego 90b m. 25

INFORMACJE
Kontakt
Paweł Kasperuk
Vetro-Serwis Okien
Wyślij e-mail
Malczewskiego 90b m. 25
80-107 Gdańsk

tel: 534498543534498543
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
OPIS USŁUGI

Na rynku jako firma Vetro-Serwis Okien działamy od 2016 roku. Nasza siedziba znajduje się w Gdańsku. Właścicielem firmy jest Paweł Kasperuk.

Naszą specjalnością jest naprawa okien. Klientom zapewniamy fachową pomoc w uporaniu się z wszelkimi problemami, jakie pojawiają się w czasie użytkowania stolarki okiennej. Do naszych podstawowych zadań należy:

  • naprawa szyb okiennych,
  • wymiana szyb okiennych,
  • wymiana uszczelek,
  • regulowanie okien.

Dzięki specjalistycznemu sprzętowi i wykwalifikowanej kadrze jesteśmy w stanie pomóc nawet w trudnych przypadkach. Wymiana okien to dla nas ostateczność. Zapewniamy bezpłatny przyjazd i wycenę naszych prac. Jesteśmy przekonani o wysokiej jakości naszych usług, dlatego udzielamy na nie dwuletniej gwarancji.

Klientom pomagamy w przypadku problemów z zamknięciem lub otwarciem okna. Możemy pomóc, gdy słychać trzask przy zamykaniu okna, klamka kręci się wokół, a także jeśli zawiasy odmówiły posłuszeństwa.

Dodatkowo zajmujemy się przerabianiem okien. Możemy na przykład przerobić okna rozwierne na rozwierno-uchylne. W razie potrzeby montujemy zatrzaski balkonowe, wymieniamy zasuwnice ze zwykłych na antywłamaniowe i przekładamy kierunek otwierania.

Uzupełnienie oferty stanowi renowacja okien, w tym okien dachowych, okien lakierobejcowanych i każdej innej stolarki budowlanej.

Wszystkich zainteresowanych powyższą ofertą zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Okna, parapety - galeria
Okna, parapety Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 4)
Poprzednia usługa: Schody   Następna usługa: Wsparcie prawne dla polskich firm w Niemczech - JLT Jadżyn Legal & Tax