favore.pl
Opieka nad ogrodami

Opieka nad ogrodami nr 478345

Lokalizacja: Wilkowa (woj. świętokrzyskie)Więcej: 4 A

INFORMACJE
Kontakt
Mateusz Godos
PuriiAgro - Mateusz Godos
Wyślij e-mail
4 A
28-232 Wilkowa

tel: 729 880 557729 880 557
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: -
sb: -
rozwiń
OPIS USŁUGI

Opieka nad ogrodami to specjalność PuriiAgro, firmy prowadzonej przez Mateusza Godosa. Firma z Wilkowej, na terenie całego województwa świętokrzyskiego zajmuje się usługami ogrodniczymi. Projektuje tereny zielone, w tym ogrody i klomby, zakłada je i podejmuje się ich pielęgnacji. Może też realizować zamówienia związane z tarasami, balkonami i placami, które trzeba zagospodarować.

W ramach kompleksowej oferty ogrodnicy PuriiAgro instalują systemy nawadniające, poddają je przeglądom i w razie potrzeby serwisują. Kształtują też teren, dowożą ziemię oraz sadzą krzewy, drzewa i inne rośliny, w tym kwiaty. Sieją ponadto trawniki, koszą trawę, podcinają gałęzie drzwi i przycinają żywopłoty. Podczas pielęgnacji ogrodów usuwają wszelkie odpady zielone, w tym liście i trawę.

Do usług świadczonych przez firmę należy też wykonawstwo ścieżek ogrodowych, budowa szklarni i wznoszenie elementów małej architektury. Są wśród nich murki, figury, domki narzędziowe, tarasy, altany i donice.

Pace prowadzone są przez cały rok. Klienci mogą między innymi zlecić przygotowanie ogrodów do zimy albo wiosny.

Więcej informacji o ofercie oraz możliwość zakontraktowania PuriiAgro znajdą Państwo na stronie internetowej favore.pl, gdzie umieszczono formularz kontaktowy.


 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Opieka nad ogrodami - galeria
Opieka nad ogrodami Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 4)
Poprzednia usługa: Dan Exchange - Kantor Warszawa , wymiana walut, przekazy Western Union   Następna usługa: Instalacje przemysłowe