favore.pl
Sufity podwieszane

Sufity podwieszane nr 478507

Lokalizacja: Kraków (woj. małopolskie)

INFORMACJE
Kontakt
Jakub Pridon
Suprio
Wyślij e-mail
Modrzejewskiej 3 m. 6
31-327 Kraków

tel: 608436681608436681
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: -
sb: -
rozwiń
OPIS USŁUGI

Na rynku funkcjonujemy jako firma Suprio. Działalność prowadzimy od 2020 roku. Naszą siedzibę można znaleźć w Krakowie. Właścicielem firmy jest Jakub Pridon.

Naszą specjalnością są usługi remontowe. W tym zakresie między innymi zajmujemy się montażem sufitów podwieszanych. Decydując się na jego zamontowanie można w ten sposób albo poprawić ciepłochronność i izolacyjność akustyczną stropu, albo wykończyć jego surową powierzchnię.

Za przygotowaniem sufitu podwieszanego przemawiają również względy estetyczne, jeżeli chce się ukryć trudną do naprawienia powierzchnię starego stropu, poprowadzić trudną do ukrycia w ścianach instalację, a także zamontować w nim oświetlenie, bądź obniżyć pomieszczenie. Prawidłowo wykonany i wykończony sufit z punktowym oświetleniem może stanowić efektowną dekorację wnętrza.

Do wyboru są 2 rodzaje sufitów podwieszanych. Jeden z nich to sufit podwieszany kasetonowy z wieloma wariantami, różniącymi się między sobą materiałem konstrukcją stelaża, formą i materiałem kasetonów. Natomiast drugi to jednorodny sufit podwieszany z pokryciem z płyt g-k.

Wszystkie osoby zainteresowane powyższą ofertą zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Sufity podwieszane - galeria
Sufity podwieszane Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 3)
Poprzednia usługa: Glazurnictwo   Następna usługa: Gładzie