favore.pl
Usługi elektryczne

Usługi elektryczne nr 478572

Lokalizacja: Koszalin (woj. zachodniopomorskie)Więcej: ul. Lubuszan 1

INFORMACJE
Kontakt
Elektromonter s.c.
Wyślij e-mail
ul. Lubuszan 1
75-202 Koszalin

tel: 94 347 14 1694 347 14 16
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: -
sb: -
rozwiń
OPIS USŁUGI

Usługi elektryczne to podstawa działalności prowadzonej przez firmę Elektromonter z Koszalina. Na terenie województwa zachodniopomorskiego przedsiębiorstwo działa od 1995 roku. Projektuje i buduje kablowe i napowietrzne linie przesyłowe, stacje transformatorowe oraz oświetlenie i systemy umożliwiające podłączanie urządzeń wymagających większego napięcia, czyli siła. Oferta obejmuje również montaż automatyki przemysłowej, rozdzielnic, szaf sterowniczych i instalacji alarmowych oraz teletechnicznych.

Elektromonter zajmuje się też projektowaniem, montażem i naprawą instalacji fotowoltaicznych. Składają się one z paneli montowanych na dachach budynków, wiat oraz jako samodzielne konstrukcje. Sprawdzają się jako uzupełnienie tradycyjnych instalacji elektrycznych dostarczających prąd do domów, gospodarstw rolnych oraz zakładów przemysłowych. Są przyszłością energetyki, ponieważ zdecydowanie obniżają koszt pozyskiwania energii elektrycznej, a ponadto są przyjazne dla środowiska.

Firma wykonuje ponadto pomiary elektryczne. Więcej informacji o ofercie przygotowanej przez przedsiębiorstwo Elektromonter znajduje się na stronie internetowej favore.pl.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Usługi elektryczne - galeria
Usługi elektryczne Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 2)
Poprzednia usługa: Remonty   Następna usługa: Fotowoltaika