favore.pl
Projektowanie ogrodów

Projektowanie ogrodów nr 478582

Lokalizacja: Lipno (woj. wielkopolskie)Więcej: ul. Leszczyńska 1a

INFORMACJE
Kontakt
Małgorzata Dolczewska-Wierusz
Kształtowanie Terenów Zieleni Małgorzata Dolczewska-Wierusz
Wyślij e-mail
ul. Leszczyńska 1a
64-111 Lipno

tel: 509918159509918159
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: -
sb: -
rozwiń
OPIS USŁUGI

Projektowanie ogrodów, zakładanie ogrodów i pielęgnacja ogrodów to specjalność Małgorzaty Dolczewskiej-Wierusz, właścicielki firmy ogrodniczej. Kształtowanie Terenów Zieleni to firma z Lipna, w województwie wielkopolskim, działająca od wielu lat. Oferuje kompleksową pomoc w realizacji pomysłów na tereny zielone wokół domów i na terenie innych nieruchomości. Możliwe jest wykonanie przez nią ogrodów o różnej powierzchni, różniących się ukształtowaniem terenu, nasadzeniami i architekturą ogrodową. To od zamawiającego projekt i wykonanie zależy układ ścieżek, rośliny, które zostaną zasadzone, a także to, czy ogród zostanie wyposażony w ławki i różne elementy dekoracyjne.

Kształtowanie Terenów Zieleni w już założonych ogrodach przycina i kształtuje drzewa ozdobne i owocowe, krzewy oraz żywopłoty, a także przycina i nawozi trawniki. Oferta obejmuje również odchwaszczanie i zabezpieczanie roślin przed zimą.

Rośliny sadzone w ogrodach mogą pochodzić z firmowej szkółki roślin. Słynie ona z drzewek iglastych oraz drzewek i krzewów ozdobnych i owocowych.

Dodatkowe informacje o ofercie przygotowanej przez Kształtowanie Terenów Zieleni znajdują się na stronie internetowej favore.pl.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Projektowanie ogrodów - galeria
Projektowanie ogrodów Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 5)
Poprzednia usługa: Elektryk   Następna usługa: Sprzątanie mieszkań domów po remontach pranie dywanów wykładzin