favore.pl
Mycie i malowanie dachów

Mycie i malowanie dachów nr 478656

Lokalizacja: Bielsko-Biała (woj. śląskie)

INFORMACJE
Kontakt
Fasadapol Sp. z o.o.
Wyślij e-mail
Żółkiewskiego 28
43-300 Bielsko-Biała

tel: 602397525602397525
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI

Poza oczywistymi funkcjami zabezpieczającymi budynek przed wpływem zewnętrznych czynników atmosferycznych i utrzymywaniem odpowiedniej temperatury wewnątrz każdy dach spełnia również funkcję estetyczne. Z biegiem lat jednak jego kolor może się zmieniać, wyblaknąć, a do tego zostać przykryty zabrudzeniami, np. z komina. Aby przywrócić dachom pożądany wygląd, a przy okazji zabezpieczyć przed korozją i rozwojem glonów, firma Fasadapol proponuje klientom z województwa śląskiego usługi malowania i mycia dachów. Do ich realizacji wykorzystywane są nowoczesne i skuteczne środki chemiczne, a także specjalistyczne farby dekarskie o określonych właściwościach. Przed przystąpieniem do prac firma dokona u klientów wyceny i przedstawi możliwe opcje do wykonania.

Oprócz wspomnianych usług Fasadapol z powodzeniem przeprowadza kompleksowe wykończenia fasad budynków, ich remonty i wykończenia.

Dodatkowo zajmuje się pracami wykończeniowymi wewnątrz budynków oraz adaptacją poddaszy i pomieszczeń gospodarczych na cele mieszkalne.

Klienci zainteresowani szczegółami proszeni są o kontakt telefoniczny.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Mycie i malowanie dachów - galeria
Mycie i malowanie dachów Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: Drewniane lampy ścienne - Volos Lampy   Następna usługa: Mycie i malowanie elewacji