favore.pl
Drukarnia Olsztyn Niestępscy

Drukarnia Olsztyn Niestępscy nr 478921

Lokalizacja: Olsztyn (woj. warmińsko-mazurskie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, CS Group Polska S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz Panorama Firm Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
Jakub Niestępski
Drukarnia Olsztyn Niestepscy l Wizytowki l Ulotki
Wyślij e-mail
Poprzeczna 13B
10-282 Olsztyn

tel: 606 259 260606 259 260
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 10:00-16:00
OPIS USŁUGI

Dbając o wysoką jakość naszych usług drukarskich w Olsztynie, do realizacji druku wielkoformatowego wykorzystujemy ploter wyróżniający się nowoczesnością, funkcjonalnością oraz precyzyjnym działaniem. Jest to urządzenie drukujące marki Roland SOLJET PRO III XJ-740, które gwarantuje fotograficzną jakość, doskonałą rozdzielczość oraz nieprzeciętną wyrazistość wydruków. Wspaniałą jakość oraz efekt końcowy, urządzenie to jest w stanie zapewnić dzięki dostępowi do szerokiej gamy barw oraz idealnie opracowanym przejściom tonalnym. W efekcie, wydruki tego rodzaju można ze spokojem zamieszczać we wnętrzach, gdzie odbiorca ma możliwość podziwiać je z bliska (ich jakość nie budzi żadnych zastrzeżeń nawet z odległości zaledwie kilku centymetrów).

Dzięki dopasowanemu ploterowi jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa prace, których zarówno ekspozycja wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz, będzie niezwykle estetyczna. Wszystkie nasze realizacje wykonywane są z materiałów charakteryzujących się wysoką odpornością na działanie zmiennych czynników atmosferycznych. By jeszcze bardziej wzmocnić ich trwałość - wykorzystujemy także specjalny atrament – mild solwent. Nasza propozycja obejmuje zarówno przygotowanie wydruku solwentowego, jego bezpośredni wydruk, jak również przeprowadzenie estetycznych prac wykończeniowych (m.in. łączenie/zgrzewanie płaszczyzn w większe formaty, panelowanie, montowanie rękawów lub oczek pozwalających na przymocowanie banera do przygotowanej uprzednio siatki, terminowy i profesjonalny montaż przygotowanego banera).

Skorzystaj z profesjonalnych usług drukarni z Olsztyna. W branży poligraficznej świadczymy usługi już kilkanaście lat. Dzięki temu nasze usługi na rynku Olsztyńskim stoją na najwyższym poziomie.

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
INFORMACJE
Kontakt
Jakub Niestępski
Drukarnia Olsztyn Niestepscy l Wizytowki l Ulotki
Wyślij e-mail
Poprzeczna 13B
10-282 Olsztyn

tel: 606 259 260606 259 260
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 10:00-16:00
OPINIE O UŻYTKOWNIKU drukarniaolsztyn
Drukarnia Olsztyn Niestępscy - galeria
Drukarnia Olsztyn Niestępscy Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 4)
Poprzednia usługa: Transport express, transport dedykowany, przesyłka door to door, D2D   Następna usługa: Odtrucie alkoholowe poznań, odtruwanie alkoholowe poznań,