favore.pl
Wykonujemy aplikacje i systemy inf., ARTNET

Wykonujemy aplikacje i systemy inf., ARTNET nr 478

Lokalizacja: Gdańsk (woj. pomorskie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
Artnet Sp. z o.o.
Wyślij e-mail
ul. Wały Piastowskie 1
80-855 Gdańsk

tel: 58 307428958 3074289
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI
Artnet Sp. z o.o. jest czołowym trójmiejskim dostawcą usług internetowych. Naszym celem jest dostarczanie firmom najwyższej jakości rozwiązań internetowych i teleinformatycznych wspierających ich działalność. Każdorazowo dostosowujemy je do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Dlatego tak wielu z nich poleca nasze usługi innym.

Firma nasza specjalizuje się w wykonywaniu złożonych aplikacji i systemów informatycznych wspomagających funkcjonowanie firm na różnych płaszczyznach:


 • aplikacje tzw. stand-alone, wykonane dla potrzeb wewnętrznych firmy, funkcjonujących w obrębie sieci klienta i spełniających jego specyficzne zapotrzebowania
W praktyce współpracy z klientami często stykamy się z problemem niedostępności na rynku aplikacji spełniających specyficzne wymagania klientów. Inną sytuacją jest możliwość zakupu takiej aplikacji, ale ze względu na jej rozbudowanie i uniwersalność koszt nabycia tego narzędzia przekracza wielokrotnie założony budżet.


Wbrew pozorom w takiej bądź zbliżonej sytuacji znajduje się wiele firm. Stąd często wynika potrzeba stworzenia aplikacji "przykrojonej" do specyficznych potrzeb klienta, ale jednocześnie stosunkowo niedrogiej.

Zastosowanie i cel wykonania takiej aplikacji może być różnorodny: od specyficznego procesu obsługi zlecenia w firmie, poprzez zarządzanie relacjami z klientem aż do obsługi klientów (np. w zakresie usług outsourcingowych).

Wykonaliśmy już wiele takich projektów, a większość z nich stworzona jest przy pomocy najnowocześniejszych narzędzi programistycznych takich jak platforma Visual Studio .NET oraz serwer baz danych MS SQL Server. Narzędzia te oraz profesjonalne podejście do specyfikacji wymagań użytkownika daje w efekcie produkt na najwyższym poziomie, w pełni dostosowany do potrzeb użytkownika.

W naszej działalności wykonaliśmy m.in.:

SYSTEM SZOOK

System zamówień i outsourcingowej obsługi klienta dla firmy z branży odzieży roboczej. Aplikacja ta ogromnie ułatwia nadzorowanie wydań odzieży, fakturowanie oraz szacowanie potrzeb.

Posiada zaawansowane narzędzia raportujące, ułatwiające ocenę obecnego stanu zaopatrzenia w odzież roboczą oraz ocenę zapotrzebowania na te artykuły w następnych okresach czasu. System posiada także zaawansowane "kreatory klientów", które ułatwiają obsługę wielu klientów jednocześnie przy użyciu tej samej aplikacji.

 

SYSTEM WORKFLOW

System obiegu spraw dla Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Gdańsku. System znakomicie ułatwia dekretowanie spraw i likwiduje znaczną część niepotrzebnego obiegu papierowych dokumentów.

Podział uprawnień umożliwia stworzenie użytkowników nadzorujących prawidłowość przebiegu sprawy i alarmowanych o przekroczeniu przewidywanego czasu realizacji. System połączony jest ze stroną BIP i automatycznie importuje na stronę dane dotyczące realizowanych spraw.

 

 


 


 • systemy internetowe wykonane na specjalne zamówienia klienta i będące wsparciem jego działalności komercyjnej lub niekomercyjnej w internecie i poza nim
Postęp w komunikacji sieciowej sprawia, że obecnie sposób wykorzystania Internetu różni się znacząco od trendów obowiązujących jeszcze kilka lat temu. Nowe technologie i coraz bardziej zaawansowane narzędzia wbudowane w przeglądarki, jeszcze niedawno służące tylko do "oglądania" treści umieszczonych na witrynach, powodują szybki wzrost zainteresowania Internetem, jako nie tylko prostego przekaźnika informacji, ale także jako narzędzia interakcji z użytkownikiem.

Interakcja ta może być bardzo zaawansowana i operować na wielu płaszczyznach komunikacji:

 • prosta komunikacja z użytkownikiem na zasadzie zadawania pytań
 • zaawansowane systemy wyszukiwania treści w witrynie
 • systemy zamówień internetowych
 • rozbudowane zarządzanie własnymi zasobami (np. zarządzanie stokiem)
 • pełne, rozbudowane aplikacje ekstranetowe, umożliwiające interakcję z klientami na dowolnej płaszczyźnie i w dowolnych zastosowaniach

Powyższe płaszczyzny komunikacji są wykorzystywane obecnie w coraz większym zakresie. Powoduje to konieczność dostosowania się do tego trendu i wykorzystywania wielu z nich na własnych witrynach. Tylko nadążanie za rozwojem Internetu gwarantuje obecnie sukces w przedsięwzięciach internetowych.

Nasza firma wykonała już wiele złożonych systemów internetowych, które z powodzeniem funkcjonują w sieci i przynoszą ich użytkownikom wymierne korzyści:

 • przyspieszenie komunikacji z klientem
 • łatwiejsze pozyskiwanie nowych klientów
 • ułatwione zbieranie danych i raportowanie
 • możliwość szybkiego wychwytywania błędów użytkowników
 • stosunkowo łatwa implementacja połączeń pomiędzy systemami internetowymi a aplikacjami wewnętrznymi w firmie (takimi jak programy księgowe, aplikacje CRM i in.)

SYSTEM POP

System wykonany został dla ogólnopolskiej sieci serwisów Partner Opony Polska i zapewnia sprawną komunikację i obsługę klientów firmy w obrębie kilkudziesięciu punktów wymiany opon w całej Polsce. Szczególnie ważną grupą użytkowników tego systemu są klienci flotowi, zarządzający flotami kilkuset lub nawet kliku tysięcy aut. System ten pozwala m.in. na bieżąco monitorować konieczność przeprowadzenia wymiany opon lub przeprowadzenia innych wymaganych napraw, a także umożliwia raportowanie kosztów wykonywanych usług.

 

SYSTEM ARB-OS

System wykonany został dla firmy Arbiko, zajmującej się sprzedażą zamienników podzespołów do maszyn biurowych (kserokopiarek, drukarek, faxów i in.). System został pomyślany jako rozwinięcie idei sklepu internetowego, ale w odróżnieniu od niego posiada wiele funkcjonalności wyróżniających go spośród wielu sklepów funkcjonujących w sieci. Jego niewątpliwymi atutami są:

 • kreowanie praw dostępu do fragmentów oferty dla klientów
 • zaawansowane kreatory oferty dostępne w panelu administracyjnym
 • pełna obustronna komunikacja z klientem po wykonaniu zamówienia (wraz z możliwością korekcji lub rozbicia zamówienia)
 • komunikacja z wewnętrznymi programami magazynowymi


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Kontakt
Artnet Sp. z o.o.
Wyślij e-mail
ul. Wały Piastowskie 1
80-855 Gdańsk

tel: 58 307428958 3074289
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Wykonujemy aplikacje i systemy inf., ARTNET - galeria
Wykonujemy aplikacje i systemy inf., ARTNET Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 9)
Poprzednia usługa: KALENDARZE PLANSZOWE offset wydruki poligrafia   Następna usługa: KALENDARZE JEDNODZIELNE offset poligrafia wydruk