favore.pl
Sufity podwieszane

Sufity podwieszane nr 479037

Lokalizacja: Olsztyn (woj. warmińsko-mazurskie)

INFORMACJE
Kontakt
Jerzy Oleszczuk
Firma Budowlana Jerzy Oleszczukk
Wyślij e-mail
Błękitna 9
10-900 Olsztyn

tel: 512677948512677948
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: -
sb: -
rozwiń
OPIS USŁUGI

Nazywam się Jerzy Oleszczuk. Od 2017 roku prowadzę firmę budowlaną. Na rynku funkcjonuję od 2017 roku. Moją siedzibę można znaleźć w Olsztynie.

Specjalizuję się w usługach remontowych. W tym zakresie zajmuję się między innymi montowaniem sufitów podwieszanych. Decydując się na jego montaż można wykończyć surową powierzchnię stropu, bądź dodatkowo poprawić jego ciepłochronność i akustyczną izolacyjność. Za przygotowaniem takiego sufitu przemawiają też względy estetyczne, jeśli chce się zamontować w nim oświetlenie, obniżyć pomieszczenie, czy ukryć trudną do naprawienia powierzchnię starego stropu. Dobrze wykonany i wykończony sufit z punktowym oświetleniem to efektowna dekoracja każdego wnętrza.

Do wyboru są 2 rodzaje sufitów podwieszanych. Jeden z nich to sufit podwieszany kasetonowy o wielu wariantach. Różnią się one między sobą konstrukcją stelaża, formą i materiałem kasetonów. Natomiast drugi to jednorodny sufit podwieszany z pokryciem z płyt g-k.

Wszystkie osoby zainteresowane moją ofertą zapraszam do wypełnienia formularza kontaktowego.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Sufity podwieszane - galeria
Sufity podwieszane Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 4)
Poprzednia usługa: Układanie płytek i paneli   Następna usługa: Autoserwis Skoda Jano