favore.pl
Brak zdjęcia

Usługi księgowe nr 479227

Lokalizacja: Rzeszów (woj. podkarpackie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
Innovation Construction Sp. z o.o.
Wyślij e-mail
Al. Tadeusza Rejtana 23/1.2A
35-310 Rzeszów

tel: 731022022731022022
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 08:00-16:00
OPIS USŁUGI

Innovation Construction to profesjonalne biuro rachunkowe oferujące kompleksowe usługi finansowo-księgowe dla przedsiębiorstw na najwyższym poziomie. Oferta naszego biura skierowana jest do wszystkich przedsiębiorstw niezależnie od formy prawnej, które księgowość chcą przekazać w zaufane ręce. Nasze biuro rachunkowe tworzy zespół fachowców z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje uczestnicząc w różnego rodzaju branżowych szkoleniach, seminariach oraz konferencjach naukowych. Ponadto współpracujemy z najlepszymi prawnikami, biegłymi rewidentami, notariuszami, doradcami podatkowymi, a także leasingodawcami i ubezpieczycielami. Do każdego naszego Klienta podchodzimy w sposób indywidualnych i profesjonalny oferując najlepsze rozwiązanie w danej sytuacji. Oferta naszego biura rachunkowego to nie tylko pełna księgowość ale również naszym Klientom obsługa kadrowo-płacowa, pomoc w sporządzeniu dokumentacji cen transferowych, a także doradztwo podatkowe. Naszym Klientom gwarantujemy profesjonalną obsługę, pełne zaangażowanie oraz całkowitą poufność informacji. Współpracując z naszym biurem rachunkowym mają Państwo pewność, że księgowość firmy jest w najlepszych rękach.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
INFORMACJE
Kontakt
Innovation Construction Sp. z o.o.
Wyślij e-mail
Al. Tadeusza Rejtana 23/1.2A
35-310 Rzeszów

tel: 731022022731022022
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 08:00-16:00
OPINIE O UŻYTKOWNIKU InnovationBiuro

Usługi księgowe Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 4)
Poprzednia usługa: Transport krajowy - FM Logistic   Następna usługa: Sprzątanie mycie czyszczenie pobudowlane na otwarcie Ogólne !!!