favore.pl
Naszywki na foliach odblaskowych

Naszywki na foliach odblaskowych nr 481042

Lokalizacja: Złotoryja (woj. dolnośląskie)Więcej: ul. Sportowa 2A

INFORMACJE
Kontakt
Imar
Wyślij e-mail
ul. Sportowa 2A
59-500 Złotoryja

tel: 608054311608054311
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: -
sb: -
rozwiń
OPIS USŁUGI

Naszywki na foliach odblaskowych produkowane są przez spółkę Imar. Firma z niemal 30-letnim doświadczeniem w branży reklamowej oferuje wysokiej jakości naszywki w przystępnych cenach. Zakład, który znajduje się w Złotoryi, w województwie dolnośląskim projektuje i wytwarza materiały informacyjne oraz reklamowe. W przypadku naszywek na foliach odblaskowych drukowane są one metodą sitodruku. Zastosowane farby zapewniają odbijanie świateł. Dzięki temu osoby, które mają naszywki na odzieży, torbach, czapkach albo plecakach są już z daleka widoczne. Zwiększa to oczywiście bezpieczeństwo pieszego.

Naszywki odblaskowe wykonywane są na podstawie przesłanych projektów albo na bazie zaprojektowanych przez pracowników Imar grafik. Wybór zależy od składającego zamówienie.

Zlecenia realizowane są zawsze terminowo, a ich koszt jest atrakcyjny.

Zamówienia na naszywki na foliach odblaskowych można składać za pośrednictwem formularza kontaktowego, który został umieszczony na stronie internetowej favore.pl.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Naszywki na foliach odblaskowych - galeria
Naszywki na foliach odblaskowych Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 4)
Poprzednia usługa: Stacjomat. pl - stacje ładowania samochodów elektrycznych   Następna usługa: Naszywki na materiałach skóropodobnych