favore.pl
Naprawa instalacji elektrycznych

Naprawa instalacji elektrycznych nr 483746

Lokalizacja: Świebodzin (woj. lubuskie)

INFORMACJE
Kontakt
Arkadiusz Kozłowski
Elektron
Wyślij e-mail
66-200 Świebodzin
tel: 605247345605247345
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: -
sb: -
rozwiń
OPIS USŁUGI

Siedzibę firmy Elektron, której właścicielem jest Arkadiusz Kozłowski można znaleźć w Świebodzinie, na terenie województwa lubuskiego.

Właściwie zaprojektowania i dobrze wykonana instalacja elektryczna powinna bezawaryjnie działać przez wiele lat. Z czasem jednak mogą pojawić się symptomy zwiastujące, że czas na znalezienie firmy zajmującej się naprawą instalacji elektrycznych, takiej jak nasza. Drobnych awarii nie należy lekceważyć, gdyż jeśli się powtarzają to jest to zazwyczaj ostatni dzwonek alarmowy. Niesprawna instalacja zarówno irytuje, jak i może stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia lub życia użytkowników.

W Elektron często mamy do czynienia z sytuacjami, gdzie w jednym budynku regularnie dochodzi do awarii instalacji elektrycznej. Jeżeli nie wina nie jest po stronie niewłaściwego wykonania i błędów użytkowych, a instalacja ma swoje lata to sugerujemy zainwestowanie w jej modernizację. Odpowiednio wcześnie przeprowadzona modernizacja pozwala na uniknięcie uciążliwych napraw instalacji elektrycznej.

Zainteresowanych ofertą zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Naprawa instalacji elektrycznych - galeria
Naprawa instalacji elektrycznych Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 1)
Poprzednia usługa: Inteligentne domy   Następna usługa: Wykończenia wnętrz