favore.pl
Budowa domu

Budowa domu nr 484170

Lokalizacja: Zamość (woj. lubelskie)Więcej: Lubelska 28

INFORMACJE
Kontakt
Kamil Markowski
Kamil Markowski
Wyślij e-mail
Lubelska 28
22-400 Zamość

tel: 533779197533779197
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
Godziny
OPIS USŁUGI

Siedzibę firmy budowlanej Kamila Markowskiego można znaleźć w Zamościu, na terenie województwa lubelskiego. Specjalizujemy się w budowie domów. Wykonujemy wszelkie prace budowlane, instalatorskie i wykończeniowe. Jesteśmy generalnym wykonawcą.

Domy budujemy pod klucz. Jest to taki stan wykończenia budynku, po którym inwestorowi pozostaje już tylko umeblowanie wnętrza. Jest to kompleksowa usługa realizowana na podstawie przekazanego nam projektu.

Dom pod klucz to budynek, w którym podpięto wszystkie instalacje oraz zamontowano urządzenia grzewcze i sanitarne. Ponadto ściany wykończone są gładzią i pomalowane. Na podłogach znajdują się płytki, panele, deski albo parkiet. Zamontowane są również grzejniki, parapety wewnątrz budynku i drzwi wewnętrzne, a także parapety zewnętrzne oraz drzwi wejściowe. Ponadto schody, balkon i taras są wykończone odpowiednimi materiałami. Może zostać również wykonany sufit podwieszany.

Zainteresowanych ofertą zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Budowa domu - galeria
Budowa domu Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 2)
Poprzednia usługa: Usługi specjalistyczne   Następna usługa: Remonty