favore.pl
Kancelaria Adwokacka Adwokat Wrocław Karolina Szulc - Nagłowska

Kancelaria Adwokacka Adwokat Wrocław Karolina Szulc - Nagłowska nr 484748

Lokalizacja: Wrocław (woj. dolnośląskie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
Karolina Szulc-Nagłowska
Kancelaria Adwokacka Adwokat Wrocław Karolina Szulc-Nagłowska
Wyślij e-mail
Świebodzka 4A/5
50-046 Wrocław

tel: 609000099609000099
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 09:30-15:30
OPIS USŁUGI

W kancelarii adwokackiej prowadzonej przez Adwokata Karolinę Szulc-Nagłowską we Wrocławiu oferowane są najwyższej jakości usługi prawne z zakresu prawa rodzinnego (rozwód, pozbawienie władzy rodzicielskiej, alimenty czy ustalenie kontaktów z dzieckiem), pomoc w sprawach karnych (prawo karne gospodarcze i sprawy karne skarbowe), jak również w sprawach cywilnych. Dodatkowo udziela się tutaj porad prawnych z zakresu prawa autorskiego, lotniczego oraz zapewnia pomoc mediatora, który wykazuje się bezstronnością, dobrowolnością, neutralnością i poufnością. Cechy te pozwalają na wynegocjowanie przychylnych warunków porozumienia dla obydwóch stron sporu.

Niezależnie od stopnia skomplikowania sprawy, pracownicy wykazują tutaj indywidualne podejście, a działania opierają na przemyślanych strategiach. Zawsze przeprowadza się tutaj szczegółową analizę problemu i chłodny jego osąd, co w połączeniu z obszerną wiedzą i doświadczeniem, pozwala na proponowanie nieszablonowych rozwiązań.

Realizowana jest tutaj obsługa prawna firm oraz osób prywatnych, a działania koordynowane są w języku polskim i angielskim. Możliwe jest także tłumaczenie na inne języki. Oferowane są tutaj porady prawne, pomoc prawna w sporządzaniu dokumentów oraz reprezentacja przed sądem każdej instancji. Interes klienta w tej kancelarii zawsze jest sprawą pierwszorzędną, dlatego pracownicy dokładają wszelkich starań, aby objąć swoich zleceniodawców najwyższą opieką prawną. To właśnie dzięki takiemu podejściu kancelaria adwokacka cieszy się nieposzlakowaną opinią w sieci.

Potrzebujesz pomocy z zakresu prawa karnego bądź obejmującej prawo rodzinne? A może sen z powiek spędzają ci sprawy cywilne i potrzebujesz porady prawnej? Jeśli tak, koniecznie zapoznaj się z pełną ofertą firmy, którą znajdziesz na stronie Wyślij e-mail .Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

SŁOWA KLUCZOWE
INFORMACJE
Kontakt
Karolina Szulc-Nagłowska
Kancelaria Adwokacka Adwokat Wrocław Karolina Szulc-Nagłowska
Wyślij e-mail
Świebodzka 4A/5
50-046 Wrocław

tel: 609000099609000099
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 09:30-15:30
OPINIE O UŻYTKOWNIKU SzulcNaglowska
Kancelaria Adwokacka Adwokat Wrocław Karolina Szulc - Nagłowska - galeria
Kancelaria Adwokacka Adwokat Wrocław Karolina Szulc - Nagłowska Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 1)
Poprzednia usługa: Strony www, projekty graficzne, reklama. Stworzymy. pl   Następna usługa: AMSO Komputery Poleasingowe