favore.pl
Elewacje

Elewacje nr 485014

Lokalizacja: Łomża, Białystok, Warszawa, Olsztyn (woj. podlaskie)

INFORMACJE
Kontakt
- -
Omogrup Sp. z o.o.
Wyślij e-mail
al. marsz. Piłsudskiego 82
18-400 Łomża

tel: 539439070539439070
tel: --
fax: -
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: -
sb: -
rozwiń
OPIS USŁUGI

Elewacje to zewnętrzne ściany budynków. W Omogrup w Łomży od lat zajmujemy się pracami elewacyjnymi. Najczęściej pracujemy dla osób fizycznych, ale bierzemy też udział w przetargach. Wykonujemy nowe elewacje wznoszonych przez nas domów i innych budynków, poddajemy renowacji już istniejące zewnętrzne ściany, a także docieplamy starsze budynki pozbawione ochrony przed chłodem. Pracujemy w województwach podlaskim, warmińsko-mazurskim i mazowieckim.

Elewacje składają się przede wszystkim z warstw docieplających. Termoizolacje wykonujemy ze styropianu lub wełny mineralnej. Na tak wykonane docieplenia kładziemy tynki i malujemy ściany. Wykonane przez nas docieplenia ułatwiają ogrzanie wnętrz budynków, zapewniają estetyczną wygląd domów i izolują pomieszczenia od zewnętrznych hałasów.

Więcej informacji o pracach elewacyjnych udzielamy na stronie internetowej favore.pl. Znajduje się tam specjalny formularz kontaktowy, poprzez który przyjmujemy zlecenia na prace budowlane i remontowe.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Elewacje - galeria
Elewacje Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 0 na 5 (liczba ocen: 0)
Poprzednia usługa: Stropy   Następna usługa: Fundamenty