favore.pl
Instalacje sanitarne

Instalacje sanitarne nr 485082

Lokalizacja: Wrocław (woj. dolnośląskie)

INFORMACJE
Kontakt
Glewer Sp. z o.o.
Wyślij e-mail
ul. Śrutowa 2 m. 3
55-040 Wrocław

tel: 575128755575128755
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: -
sb: -
rozwiń
OPIS USŁUGI

Instalacje sanitarne znajdują się zarówno w budynkach, jak i na zewnątrz. Ich zadaniem jest doprowadzanie do pomieszczeń wody, gazu i powietrza. W Glewer zajmujemy się montażem instalacji sanitarnych już ponad 10 lat. Wykonujemy też modernizacje i naprawiamy usterki. Pracujemy dokładnie i terminowo.

Oferujemy montaż wodociągów z zimną wodą, a także budowę instalacji gazowych. Wodę doprowadzamy do kuchni, łazienek i urządzeń grzewczych. Podłączamy do sieci takie urządzenia sanitarne jak podtynkowe i klasyczne toalety, umywalki, prysznice, wanny i bidety. Gaz doprowadzamy do kuchenek i pieców zasilanych błękitnym paliwem. Do ogrzewania pomieszczeń służą również pompy ciepła i rekuperatory mechanicznych wentylacji. Ich zadaniem jest odzyskiwanie ciepła z powietrza usuwanego z pomieszczeń i ponowne wtłaczanie do wnętrz.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę favore.pl. Umieściliśmy tam formularz kontaktowy, za którego pośrednictwem można składać zamówienia na prace montażowe i modernizacyjne instalacji sanitarnych.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Instalacje sanitarne - galeria
Instalacje sanitarne Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 5)
Poprzednia usługa: Instalacje hydrauliczne   Następna usługa: Instalacje grzewcze