favore.pl
Obsługa techniczna nieruchomości

Obsługa techniczna nieruchomości nr 485399

Lokalizacja: Kraków (woj. małopolskie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
Rafał Chymuk
Group Serwis
Wyślij e-mail
Biskupińska 3A
30-732 Kraków

tel: 609792423609792423
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 7:00-16:00
OPIS USŁUGI

Kompleksowa obsługa techniczna budynków biurowych, handlowych i logistycznych. Audyty techniczne. Okresowe przeglądy stanu technicznego budynku. Przeglądy budowlane i inne wymagane prawem budowlanym.

Znane powszechnie hasło „lepiej zapobiegać niż leczyć” nie odnosi się tylko do naszego zdrowia, ale świetnie sprawdza się także w dziedzinie zarządzania obiektami. Zamiast martwić się i stresować awariami, warto powierzyć zarządzanie technicznego profesjonalnej firmie, która:

 

  • zapewni całodobową obsługę nieruchomości, nawet w weekendy i święta
  • zapewni kontakt z Pogotowiem Technicznym  , w razie niespodziewanej awarii lub usterki (max czas dojazdu ekip serwisowych na miejsce awarii to 60 minut)
  • posiada wyspecjalizowaną kadrę techniczną do naprawy i serwisu różnych instalacji
  • posiada procedury wewnętrzne na wypadek wystąpienia awarii np. przeciekającego lub zerwanego dachu w wyniku działania czynników zewnętrznych, jak np. nadmierne opady deszczu, wichura
  • zadba również o zewnętrzną infrastrukturę obiektu, np. uszkodzone chodniki lub też tereny zielone.

 

Obsługa techniczna nieruchomości obejmuje szereg czynności, które zapewniają jej prawidłowe funkcjonowanie. Najczęściej należą do nich:
Utrzymanie stanu technicznego instalacji w dobrym stanie – obejmuje m.in.: instalację elektryczną, hydrauliczną i gazową. Dzięki systematycznym wizytom serwisanta, hydraulika, kominiarza i elektryka, wszelkie usterki na bieżąco zostają usunięte. A w razie potrzeby serwisant wzywa specjalistyczne służby, np. pogotowie gazowe. Wizyty są ustalanie z góry według harmonogramu, dzięki czemu właściciel budynku ma pewność, że jest odpowiednio często kontrolowany, co zapobiega wystąpieniu wielu awarii.
Planowanie przeglądów technicznych i prowadzenie dokumentacji – to kolejne czynności obsługi technicznej nieruchomości, które należy systematycznie przeprowadzać. Wszystkie kontrole i przeglądy zapisywane są w prowadzonej dokumentacji technicznej.
Monitoring urządzeń oraz systemów działających na terenie budynku – dzięki niemu możliwe jest szybkie przeprowadzenie prac konserwacyjnych i przeglądów związanych z działaniem urządzeń i systemów zainstalowanych w nieruchomości, np. klimatyzacji, wentylacji, itd. Dużą zaletą jest całodobowa pomoc techniczna pod wybranym numerem telefonu. W razie potrzeby koordynator wysyła pracownika technicznego, który usuwa usterkę. W przypadku wystąpienia poważnej awarii koordynator wysyła odpowiednie służby, a pracownik techniczny w razie potrzeby zabezpiecza miejsce awarii, aby zapewnić mieszkańcom lub użytkownikom bezpieczeństwo.

 

Zapraszamy do współpracy Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
INFORMACJE
Kontakt
Rafał Chymuk
Group Serwis
Wyślij e-mail
Biskupińska 3A
30-732 Kraków

tel: 609792423609792423
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 7:00-16:00
OPINIE O UŻYTKOWNIKU Kilpik
W trosce o wiarygodność opinii oraz reputację usługodawców rejestrujemy adresy IP komputerów, z których wystawiane są opinie.
Użytkownik wystawiający opinię proszony jest również o podanie danych kontaktowych, które nie są jednakże weryfikowane.
Obsługa techniczna nieruchomości - galeria
Obsługa techniczna nieruchomości Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 5 na 5 (liczba ocen: 1)
Poprzednia usługa: Surogatka   Następna usługa: Agrel s. c. Kucia Elżbieta i Kucia Leszek