favore.pl
Audyt diagnoza cyberbezpieczeństwa

Audyt diagnoza cyberbezpieczeństwa nr 486039

Lokalizacja: Orły (woj. podkarpackie)

INFORMACJE
Cena
2 777 / sztuka
Użytkownik
kisprzemek ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Przemysław Kisała
IT Bezpieczeństwo Przemysław Kisała
Wyślij e-mail
Niziny 51
37-716 Orły

tel: 690918300690918300
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI

Jako firma specjalizująca się w zakresie bezpieczeństwa informacji, w tym cyberbezpieczeństwie, ochrony danych osobowych, ochrony informacji niejawnych –  uprzejmie przedstawiamy Państwu ofertę na przeprowadzenie diagnozy / audytu cyberbezpieczeństwa.

Proponujemy wykonanie diagnozy / audytu w dwóch zakresach:

1.      Diagnoza / audyt podstawowy – zostanie przeprowadzona zgodnie z formularzem zamieszczonym w dokumentacji konkursowej projektu Cyfrowa Gmina dostępnym na stronach Centrum Projektów Polska Cyfrowa

 https://www.gov.pl/web/cppc/cyfrowa-gmina 

 – Formularz informacji związanych z przeprowadzeniem diagnozy cyberbezpieczeństwa – załącznik nr 8

Kwota przeprowadzenia audytu wynosi od 2 777,00 zł brutto

2.      Diagnoza / audyt rozszerzony, zawierający wykonanie audytu jak w punkcie pierwszym, a ponadto przeprowadzenie testów penetracyjnych systemów wewnętrznych i zewnętrznych, w tym opracowania raportu zawierającego wnioski i rekomendacje.

Kwota przeprowadzenia audytu wynosi od 9 500,00 zł brutto

Szkolenie z zakresu cyberbezpieczeństwa – od 2 000,00 zł Netto

 

Ponadto zapraszamy do współpracy w zakresie ochrony informacji niejawnych, w tym pełnienie funkcji POIN, Administratora systemów teleinformatycznych, przetwarzających informacje niejawne, Inspektora systemów informatycznych, przetwarzających informacje niejawne.

Opracowujemy dokumentacje SWB i PBE o klauzulach od zastrzeżone do ściśle tajne.

Koszt wykonania dokumentacji SWB i PBE wraz z uzgodnieniami z ABW – w zakresie zastrzeżone wynosi około 3 500,00 zł brutto.

Ponadto świadczymy usługi w zakresie przygotowania sprzętu komputerowego do jego certyfikacji w ABW oraz konfiguracji zgodnie z zatwierdzoną dokumentacją.

Nadmieniam również, że zajmujemy się świadczeniem usług Inspektora ochrony danych IOD, opracowaniu dokumentacji SZBI zgodnego z ISO 27001 oraz pełnym zakresem konfiguracji i zarządzania firewall FortiGate.

            Audyt przeprowadzamy zgodnie z ustawą z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa (Dz.U. z 2018 r. poz. 1560 z późn. zm.) oraz Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 12 kwietnia 2012 r. w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności, minimalnych wymagań dla rejestrów publicznych i wymiany informacji w postaci elektronicznej oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych (tj. Dz.U. 2017 poz. 2247 ze zm.) zwane dalej Rozporządzeniem KRI, w tym opracowanie raportu. Posiadamy uprawnienia wykazane w Rozporządzeniu Ministra Cyfryzacji z dnia 12 października 2018 r. w sprawie wykazu certyfikatów uprawniających do przeprowadzenia audytu w rozumieniu art. 15 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Audyt diagnoza cyberbezpieczeństwa - galeria
Audyt diagnoza cyberbezpieczeństwa Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 5 na 5 (liczba ocen: 1)
Poprzednia usługa: Świetne świadectwo poważnej pożyczki   Następna usługa: Testy penetracyjne - Audyt