favore.pl
Malowanie

Malowanie nr 486095

Lokalizacja: Szczecin, Gdańsk, Poznań, Lublin (woj. zachodniopomorskie)

INFORMACJE
Kontakt
Sanat
Wyślij e-mail
9 Maja 3 m. 22
70-136 Szczecin

tel: 664384281664384281
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: -
sb: -
rozwiń
OPIS USŁUGI

Firmę Sanat prowadzimy w Szczecinie. Nasza specjalność to usługi remontowe. Świadczymy je na terenie województwa zachodniopomorskiego, pomorskiego oraz wielkopolskiego i lubelskiego.

Zajmujemy się remontowanie domów, mieszkań i biur. W ofercie mamy między innymi malowanie ścian i sufitów metodą natryskową. Ta technika polega na wyrzucaniu drobinek farby pod wpływem wysokiego ciśnienia, z pomocą agregatu hydrodynamicznego. Farba, która znajduje się w agregacie pod wpływem sprężonego powietrza zostaje rozbita na mniejsze krople, a następnie wydostaje się z dyszy urządzenia na malowaną powierzchnię.

Malowanie natryskowe to nowoczesna metoda. Pozwala ona w krótkim czasie, a przy tym dokładnie pomalować duże powierzchnie. Średni czas pokrywania farbą wynosi 4 m² na minutę. Malując natryskowo wystarczy tylko raz pomalować podłoże, a farba będzie nałożona równomiernie i bez zacieków. Końcowy efekt to jednolita i gładka powłoka malarska.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
W trosce o wiarygodność opinii oraz reputację usługodawców rejestrujemy adresy IP komputerów, z których wystawiane są opinie.
Użytkownik wystawiający opinię proszony jest również o podanie danych kontaktowych, które nie są jednakże weryfikowane.
Malowanie - galeria
Malowanie Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 1)
Poprzednia usługa: Układanie glazury   Następna usługa: Szpachlowanie