favore.pl
Korepetycje angielski Toruń

Korepetycje angielski Toruń nr 486136

Lokalizacja: Toruń (woj. kujawsko-pomorskie)Więcej: online

INFORMACJE
Cena
70 / sztuka
Użytkownik
theskintexpat ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Wyświetl wizytówkę
Kontakt
The Skint Expat www.theskintexpat.com
www.theskintexpat.com
Wyślij e-mail
www.theskintexpat.com
www.theskintexpat.com

tel: 000000000000000000
www.theskintexpat.com
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 7:00-18:00
sb: 7:00-11:00
nd: 7:00-18:00
www.theskintexpat.com
rozwiń
OPIS USŁUGI

KOREPETYCJE JĘZYK ANGIELSKI TORUŃ

Szukasz korepetycji z języka angielskiego w Toruniu? Bardzo dobrze trafiłeś! Język angielski to jeden z najbardziej popularnych języków do nauki w Toruniu. Dzięki angielskiemu dogadasz się wszędzie, a do tego będziesz mógł obejrzeć swój ulubiony film lub serial bez lektora, czy dubbingu. Dzisiejsza technologia pozwala na naukę języka angielskiego bez wychodzenia z domu. Będąc w Toruniu możesz uczestniczyć w lekcji angielskiego z korepetytorem, który znajduje się w innej części świata. Odległość nie stanowi już dzisiaj problemu. Lekcja zdalna języka angielskiego jest wygodna i nie wymaga od Ciebie poświęcenia czasu na dojazd do nauczyciela w Toruniu. Zaoszczędzony czas możesz wykorzystać na dłuższy okres trwania Twoich korepetycji. Jeżeli jesteś zainteresowany lekcją testową języka angielskiego, wybierz odpowiedni dla Ciebie dzień i zarezerwuj odpowiednią dla Ciebie godzinę, a resztę szczegółów omówimy podczas naszego spotkania online.

JESTEM KOREPETYTOREM JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Jestem nauczycielem angielskiego i równocześnie native speakerem pochodzącym z USA, dowiesz się o mnie więcej klikając tutaj. Nie mieszkam obecnie w Toruniu. Uczę języka angielskiego od ponad 25 lat. Mam doświadczenie w nauce języka angielskiego dzieci, jak i dorosłych. Pomogę Ci poprawić Twoje umiejętności angielskiego związane z mówieniem, pisaniem, gramatyką, przygotowaniem do egzaminu, angielskim biznesowym, właściwie z każdym zagadnieniem związanym z językiem angielskim. To wszystko zależy od Ciebie, na których elementach języka angielskiego zależy Ci najbardziej i jakie są Twoje obecne cele. Pierwsza lekcja angielskiego ze mną to lekcja testowa, która trwa 30 minut. Podczas jej trwania będziemy mogli porozmawiać o Twoich priorytetach i zagadnieniach, na których chcesz się najbardziej skupić.

https://theskintexpat.com/korepetycje-angielski-torun/

https://theskintexpat.com/study-english/

https://theskintexpat.com/

https://theskintexpat.com/my-life-as-an-expat/Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Korepetycje angielski Toruń - galeria
Korepetycje angielski Toruń Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 0 na 5 (liczba ocen: 0)
Poprzednia usługa: Tworzenie stron internetowych, serwisów oraz portali   Następna usługa: Financial, Loans, Funding, Car Loan