favore.pl
Alpinistyczna wycinka drzew

Alpinistyczna wycinka drzew nr 486628

Lokalizacja: Gdańsk (woj. pomorskie)

INFORMACJE
Kontakt
Paweł Kotowski
Tree Miasto
Wyślij e-mail
Kurierów Armii Krajowej 9B/8
80-041 Gdańsk

tel: 791938882791938882
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI

Tree Miasto w Gdańsku to firma specjalizująca się w usługach ogrodniczych. Wykonujemy je dla klientów z województwa pomorskiego. Zajmujemy się projektowaniem, zakładaniem oraz utrzymaniem ogrodów, terenów zielonych przy firmach i zieleni miejskiej.

W ramach prac leśnych wykonujemy alpinistyczną wycinkę drzew. Realizujemy też inne usługi leśne, takie jak między innymi cięcie i rąbanie drewna, usuwanie suchych gałęzi, formowanie koron, wykonywanie cięć pielęgnacyjnych i prześwietlających czy usuwania połamanych drzew i konarów.

Zlecicie nam pielęgnacją ogrodów w tym strzyżenie, koszenie i renowację trawników, zakładanie trawników z siewu, usuwanie liści, odchwaszczanie czy zabezpieczanie roślin na zimę. Zakładamy i serwisujemy systemy nawadniające oraz zakładamy zielone dachy.

Oferujemy również ekspertyzy dendrologiczne i opinie o stanie zdrowotno-technicznym drzew, nadzory i inwentaryzacje przyrodnicze, karczowanie drzew i zarośli, nasadzenia i palikowanie drzew oraz zabiegi pielęgnacyjne drzew i krzewów.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Alpinistyczna wycinka drzew - galeria
Alpinistyczna wycinka drzew Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 0 na 5 (liczba ocen: 0)
Poprzednia usługa: Tani tytoń papierosowy - wysyłka kurierem za pobraniem   Następna usługa: SUPER - APARTAMENTY - Poznań - Ekskluzywne - Luksusowe - Jacuzzi