favore.pl
Kancelaria Adwokacka Adwokat Chełm  -  Piotr Karwacki

Kancelaria Adwokacka Adwokat Chełm - Piotr Karwacki nr 486861

Lokalizacja: Chełm (woj. lubelskie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
Kancelaria Adwokacka Adwokat Chełm - Piotr Karwacki
Wyślij e-mail
Henryka Sienkiewicza 10/2
22-100 Chełm

tel: 798349750798349750
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 08:00-17:00
OPIS USŁUGI

Adwokat Chełm | Kancelaria Adwokacka

Prawo to ogół przepisów i norm prawnych regulujących stosunki międzyludzkie usankcjonowane przymusowo przez Państwo. Naruszenie prawa wiążę się z mniej lub bardziej poważnymi skutkami tj. pozbawienie wolności, kara grzywny czy też prace na rzecz Państwa. W przypadku problemów z prawem konieczna jest konsultacja z rzetelnym adwokatem.

Potrzebujesz pomocy? Zamieszkujesz Chełm lub jego okolice? Wybierz Kancelarię Adwokacką adwokata Piotra Karwackiego w celu omówienia się na wizytę bądź skontaktuj się telefonicznie lub mailowo.

Piotr Karwacki to rzetelny adwokat, którego siedziba Kancelarii mieści się w Chełmie przy ulicy Henryka Sienkiewicza 10/2. Adwokat działa w branży prawniczej już od wielu lat, wobec tego jego kompetencje zawodowe nie budzą żadnych wątpliwości. Adwokat Piotr Karwacki to specjalista z wieloletnim doświadczeniem, niezbędną wiedzą oraz umiejętnościami praktycznymi w zakresie prowadzenia spraw sądowych i udzielania porad prawnych.

Adwokat musi być osobą, której można zaufać i powierzyć nawet najcięższe problemy. Wybierając pomoc Piotra Karwackiego wybierasz również bezpieczeństwo, dyskrecję i pomoc na każdym etapie postępowania. Adwokat działa zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Co więcej, ceni prywatność i bezpieczeństwo Klientów biznesowych i indywidualnych. Wobec tego każdy korzystający z usług prawnych może być pewien, że wszystkie jego problemu zostaną rozwiązane w sposób dyskretny i rzetelny.

Piotr Karwacki to również adwokat, który nigdy nie spoczywa na laurach. Nieustannie podnosi swoją wiedzę i jest na bieżąco ze wszelkimi zmianami w prawie. Prawo cywilne, prawo karne, prawo rodzinne, prawo spadkowe, prawo handlowe i prawo gospodarcze nie ma przed nim tajemnic.

W kancelarii adwokackiej są świadczone usługi tj.:

  • udzielanie porad prawnych,
  • sporządzanie pism procesowych, opinii prawnych i umów,
  • reprezentowanie przed sądami, organami administracji publicznej, organami ścigania, organami państwowymi i innymi instytucjami,
  • udział w negocjacjach pomiędzy stronami,
  • stała pomoc prawna z zakresu prawa rodzinnego, spadkowego, karnego, cywilnego, handlowego i gospodarczego,
  • i wiele innych!

Wybierając Kancelarię Adwokacką Piotra Karwackiego wybierasz stosowną wiedzę prawniczą, doświadczenie zawodowe, solidność, dyspozycyjność, zaangażowanie i zachowanie tajemnicy adwokackiej.

Adwokat Piotr Karwacki świadczy kompleksową pomoc prawną zarówno dla Klientów indywidualnych, jak również biznesowych i instytucji publicznych.

Oprócz standardowego rozwiązania, jakim jest porada prawna świadczona w siedzibie Kancelarii, istnieje również możliwość skorzystania z porady drogą elektroniczną. Tą samą drogą można uzyskać opinię prawną lub udzielić danego zlecenia adwokatowi bez konieczności wizyty w Kancelarii Adwokackiej. Wszystkie informacje przesłane drogą elektroniczną są w pełni chronione i stanowią tajemnicę adwokacką.

Potrzebujesz pomocy w postępowaniu karnym? Wybierz kompleksową pomoc prawną w Kancelarii Adwokackiej znajdującej się w centrum Chełma.

Kancelaria Adwokacka, Adwokat Piotr Karwacki

ul. Henryka Sienkiewicza 10/2, Chełm

Telefon: Wyślij e-mail

Mail: Wyślij e-mail

 


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
INFORMACJE
Kontakt
Kancelaria Adwokacka Adwokat Chełm - Piotr Karwacki
Wyślij e-mail
Henryka Sienkiewicza 10/2
22-100 Chełm

tel: 798349750798349750
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 08:00-17:00
OPINIE O UŻYTKOWNIKU PiotrKarwacki
Kancelaria Adwokacka Adwokat Chełm - Piotr Karwacki - galeria
Kancelaria Adwokacka Adwokat Chełm - Piotr Karwacki Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 0 na 5 (liczba ocen: 0)
Poprzednia usługa: Witam przyjmę zamówienia na deskę paletową epal   Następna usługa: Wynajem podnośnika spalinowego 16m