favore.pl
PhoneFix - Serwis Telefonów

PhoneFix - Serwis Telefonów nr 486871

Lokalizacja: Wrocław (woj. dolnośląskie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
PhoneFix - Serwis Telefonów
Wyślij e-mail
Sikorskiego 5F
53-659 Wrocław

tel: 666667678666667678
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 09:00-18:00
OPIS USŁUGI

Serwis Smartfonów Wrocław | Serwis Telefonów Komórkowych

Telefon to niezbędne urządzenie, bez którego ciężko nam wyobrazić sobie funkcjonowanie. Dzięki niemu możemy łatwo skontaktować się ze znajomym, rodziną czy też zadzwonić do firmy. Problem pojawia się w momencie, w którym zostanie on uszkodzony, a nie mamy zapasowego. Wtedy nastaje panika - co robić? Czy działać na własną rękę, czy oddać telefon do serwisu?

Jeśli mieszkasz na terenie Wrocławia lub w jego okolicach możesz odwiedzić stacjonarny serwis telefonów PhoneFix na ulicy Sikorskiego 5F lub skorzystać z serwisu wysyłkowego. Dowiedz się więcej szczegółów!

PhoneFix to profesjonalny serwis telefonów, który tworzą sami specjaliści i fanatycy elektronicznych nowinek oraz gadżetów. Wyróżnia ich wieloletnie doświadczenie zawodowe, ogromna wiedza z zakresu elektroniki telefonów oraz niezbędne umiejętności praktyczne. Do każdego zlecenia podchodzą z pełnym zaangażowaniem oraz dokładnością. To, co zasługuje na szczególną uwagę to fakt, że zespół specjalistów jest na bieżąco ze wszelkimi nowinkami technologicznymi!

Podczas pracy wykorzystywany jest wyłącznie najwyższej jakości sprzęt oraz narzędzia, które dodatkowo podnoszą poziom wykonywanych usług naprawczych. Fachowcy uporają się nawet z najtrudniejszymi uszkodzeniami mechanicznymi i doprowadzą smartfon do pełnej sprawności.

Naprawa telefonów z PhoneFix jest naprawdę prosta, fachowa i szybka. Czasami zdarza się, że czas naprawy wynosi jedynie 15 minut - w poważniejszych przypadkach może to zająć kilka godzin lub dni. Serwisanci PhoneFix jednak zdają sobie sprawę, że czas jest bardzo cenny dla klientów. Wobec tego ekspresowa i dokładna naprawa telefonu jest dla nich priorytetem. Większość napraw jest wykonywana w sprawnym tempie i co ważne - nie jest za to pobierana dodatkowa opłata!

PhoneFix Serwis Telefonów Wrocław ma w swojej ofercie m.in.:

 • bezpłatna diagnoza usterki,
 • serwis wysyłkowy,
 • wymiana wyświetlacza,
 • wymiana baterii,
 • wymiana szybki,
 • wymiana mikrofonu,
 • wymiana gniazda ładowania,
 • wymiana głośnika,
 • naprawa iPhone, Xiaomi, Samsung i wielu innych telefonów,
 • skup telefonów komórkowych,
 • telefony komórkowe,
 • sprzedaż najlepszej jakości akcesoriów,
 • i wiele innych!

Tak jak widzisz, PhoneFix to nie tylko naprawa telefonów, ale również skup smartfonów i sprzedaż doskonałej jakości akcesoriów tj. etui, ładowarki, szkła, folie, uchwyty samochodowe itp. Możesz skorzystać z tych usług odwiedzając osobiście serwis telefonów w mieście Wrocław.

W PhoneFix naprawiane są telefony większości marek tj. iPhone (serwis iPhone), Samsung, Xiaomi, HTC, Oppo, Sony, Alcatel, Huawei, LG, Meizu, Nokia, Asus, Doogee, BlackBerry, Lenovo, Microsoft, OnePlus i wielu innych!

Dlaczego warto wybrać PhoneFix wśród dziesiątek serwisów?

 1. Po pierwsze - wygodna dostawa. Możesz skorzystać z serwisu online. Pracownicy odbiorą Twój telefon całkowicie za darmo, a po wykonanej naprawie możesz zamówić kuriera lub odebrać go osobiście.

 2. Po drugie - sprawna i profesjonalna naprawa. Większość usterek jest naprawiana w czasie krótszym niż 1 godzina.

 3. Po trzecie - gwarancja poserwisowa. Na wszystkie naprawy PhoneFix udziela gwarancji serwisowej. Więcej szczegółów znajduje się tutaj: Wyślij e-mail

 4. Po czwarte - atrakcyjne ceny. W PhoneFix priorytetem jest oferowanie najwyższej jakości usług w możliwie jak najniższej cenie.

Pęknięty wyświetlacz? Uszkodzona szybka? Niezależnie od tego, co stało się w Twoim telefonem, serwisanci PhoneFix naprawi go w krótkim czasie!

Skorzystaj z bezpłatnej diagnozy: Wyślij e-mail

PhoneFix - Naprawa Telefonów Wrocław

ul. Sikorskiego 5F, Wrocław

Telefon: Wyślij e-mail

Mail: Wyślij e-mail

Strona www: Wyślij e-mail

 


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
INFORMACJE
Kontakt
PhoneFix - Serwis Telefonów
Wyślij e-mail
Sikorskiego 5F
53-659 Wrocław

tel: 666667678666667678
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 09:00-18:00
OPINIE O UŻYTKOWNIKU PhoneFix
PhoneFix - Serwis Telefonów - galeria
PhoneFix - Serwis Telefonów Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 0 na 5 (liczba ocen: 0)
Poprzednia usługa: Kompleksowe remonty łazienki kuchni   Następna usługa: Gładzie gipsowe